Camdaki Kız Sedat’ın sevgilisi güzelliğiyle büyüledi! Abisi Yargı'nın yıldızı çıktı! Camdaki Kız Sedat'ın sevgilisi kim?

Camdaki Kız Sedat’ın sevgilisi güzelliğiyle büyüledi! Abisi Yargı'nın yıldızı çıktı! Camdaki Kız Sedat'ın sevgilisi kim?
Camdaki Kız dizisinde Sedat karakterine Feyyaz Şerifoğlu hayat veriyor. Dizide aşkları ile gündem olan Şerifoğlu’nun güzelliği ile mest eden sevgilisi de ünlü çıktı.

Camdaki Kız dizisinde Sedat karakterine hayat veren Feyyaz Şerifoğlu dizide yaşadığı aşklarla çok konuşuluyor. Kırmızı Oda dizisinde canlandırdığı karakterle büyük çıkış yakalayan Şerifoğlu’nun sevgilisini görenler şaşırıyor.

Feyyaz Şerifoğlu'nun Kanal D spikeri Merve Dinçkol ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Çift, beraberliklerini sosyal medyadan yaptıkları paylaşımla ilan etmişlerdi. 1986 doğumlu olan Merve Dinçkol, Beykent Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunu.

640xauto-1.webp

Muhabirlik ve editörlük yapan güzel spiker, Demirören Medya'da Öykü Cengiz ile program hazırladı. Daha sonra Gözde Atasoy'un kanaldan ayrılmasıyla Kanal D Haber koltuğuna oturdu.

640xauto-2.webp

Sosyal medyayı kullanan Merve Dinçkol, Yargı dizisi oyuncuları arasında yer alan ve Cüneyt karakterine hayat veren Hakan Dinçkol’un kız kardeşi.

Kaynak: Mynet