Böylesi Pişmiş Tavuğun Başına Gelmemiştir! Ünlü Şarkıcıya Hırsızlık Şoku

Böylesi Pişmiş Tavuğun Başına Gelmemiştir! Ünlü Şarkıcıya Hırsızlık Şoku
Derya Uluğ konser için gittiği Hollanda'da kontrol etmek için açtığı çantasında 600 bin TL'lik ziynet eşyalarını bulamayınca dumur oldu.

Ünlü şarkıcı Derya Uluğ, Hollanda'da gerçekleştirdiği konser dönüşü yaşadığı talihsiz olayla neye uğradığını şaşırdı. İstanbul'da bavulunu kontrol etmek amacıyla açan ünlü isim, mücevher çantasını görmeyince şoke oldu. Hırsızların havalimanında Uluğ'un bavulundaki mücevherleri çaldığı anlaşıldı.

Birçok sevilen şarkısıyla müzik listelerimizin vazgeçilmez ismi olan Derya Uluğ tam gaz devam ettiği konser maratonunda yaşadığı sağlık sorunlarıyla gündeme bomba gibi düştü.

İçinde 600 bin TL değerindeki ziynet eşyalarının olduğu çantayı bulamayan Uluğ, şikayetçi oldu. Kıymetli takılarının çalınmasıyla şok olan sanatçının şikayeti üzerine soruşturma başladı. Uluğ'un talihsiz hırsızlık olayında tek tesellisi ise bavulun içinde yer alan diğer ziynet çantasına dokunulmamasıydı.

Hastalık üstüne bir de hırsızlık şoku yaşayan Uluğ konu hakkında yaptığı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Yaşadığı talihsizlikle ilgili konuşan sanatçı şu ifadeleri kullandı:

"Amsterdam'a konsere gittim. Bagajımı, uçağa binmeden teslim etmiştim. Açtığımız takı kutusunu açık buldum. Değerli takılarım çalındı. Gerekli başvuruları yaptım. Gitti hepsi. Bundan sonra yanımdan ayırmayacağım değerli eşyalarımı. Çok üzüldüm. Bu ara ciddi nazar ve göz var. Geçen haftadan beri talihsizlikler başımı bırakmıyor."