Boşandıktan Sonra Sevgilisiyle İlk Fotoğraf

Boşandıktan Sonra Sevgilisiyle İlk Fotoğraf
Bülent Şakrak'ın sevgilisi Esra Akpınar ile sosyal medya hesabından ilk kez paylaştığı gönderi magazin gündemine oturdu. Şakrak, eski eşi Ceyda Düvenci'den geçen sene boşanmıştı. İkilinin evliliği 2015 yılında başlamış ancak sonrasında boşanma kararı almışlardı.

Bülent Şakrak'ın Esra Akpınar ile tanışması, kendisinin 'Maviye Sürgün' dizisinin setinde gerçekleştiği belirtiliyor. Şakrak'ın bu ilişki nedeniyle Ceyda Düvenci ile boşanma kararı aldığına dair söylentiler ortaya atılmıştı.

bulent1.jpeg

Esra Akpınar, bu konuda yapılan spekülasyonlara "Evliliğin bitme sebebi asla ben değilim" şeklinde cevap verdiği bir açıklama yapmıştı.

Bülent Şakrak, şu sıralar sevgilisi Esra Akpınar ile tatil yapıyor ve bu durumu Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Gönderisine "Çiçek" notunu düşerek romantik bir atmosfer oluşturdu.

bulent3.jpeg

Öte yandan, eski eşi Ceyda Düvenci'nin de arkadaşı Ebru Cündübeyoğlu'nun eski eşi Güçlü Mete ile yeni bir ilişkiye başladığı bilgisi de veriliyor, bu da magazin dünyasında dikkat çeken bir gelişme olarak değerlendiriliyor.