Arka Sokaklar'dan kötü haber: Efsane dizi tamamen rafa kalktı! Reyting rekortmeni dizinin yerine o yapım ekranlara gelecek!

Arka Sokaklar'dan kötü haber: Efsane dizi tamamen rafa kalktı! Reyting rekortmeni dizinin yerine o yapım ekranlara gelecek!
Arka Sokaklar’ın yeni bölümleri bir süredir ekrana gelmiyor. Cuma akşamları ekrana gelen Arka Sokaklar’ın yerine başlayacak yapım belli oldu. Peki ama Arka Sokaklar’ın yerine bakın ne başlıyor? Arka Sokaklar'ın yerine ne başlayacak? Arka Sokaklar'ın yerine program mı başlayacak? İşte merak edilenler...

18 Kasım'da ekranlara gelen 638. bölümü ile yayına ara veren Arka Sokaklar'ın ekranlara geri dönüp dönmeyeceği bir süredir merak konusuydu. Türk televizyon tarihinin efsaneleşmiş dizisinden kötü haber geldi.

Her hafta cuma akşamları ekrana gelen Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümlerinin yayınlanmaması akıllarda soru işaretleri oluşturmuştu. Dizide Rıza Baba karakterine hayat veren Zafer Ergin “Dizinin bir anda bitmesi bizi üzdü ve şaşırttı” diyerek final haberini vermişti. Sevilen dizinin yayınlandığı gün yarışma programı ekrana gelecek.

16734426-728xauto.webp

Birsen Altuntaş’ın haberine göre cuma akşamları Yıldız De Bana yarışması yayınlanacak. Hülya Avşar ve Hamdi Alkan’ın yer alacağı yarışmada oyunculuk sektörüne yeni yetenekler seçilecek.

192963-001.jpg

Toplam 18 yarışmacının olacağı Yıldız De Bana’nın 31 Mart akşamı ilk bölümü ile seyirci karşısına çıkması bekleniyor.

206905.jpg

Etiketler :