Arka Sokaklar Final Mi Yapıyor?

Arka Sokaklar Final Mi Yapıyor?
Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'ın bu sene final yapıp yapmayacağı merak ediliyor. Bu sorunun yanıtı yeni yayınlanan fragmanla verilmiş oldu.

Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokaklar'ın final yapıp yapmayacağı yanıt buldu. 18 yıldır ekranda olan dizi, 28 Haziran'da yayınlanacak 680. bölümünün ardından yaz tatiline çıkacak.

Dizi böylece 19 kez sezon finali yapmış olacak.

73190-1.jpg

HÜSNÜ ÇOBAN ÖLECEK Mİ?

Temposu yüksek bir bölümle sezona veda etmeye hazırlanan dizinin son bölümünün tanıtım filmleri büyük bir merak uyandırdı. Fragmanlarda Hüsnü Çoban'ın Rıza Baba'ya "Mesele hallolana kadar göreve dönmüyorum." dedikten sonra Tefo'nun adamları tarafından vurulduğu anlar ekrana geliyor. Bu görüntüler "Hüsnü Çoban öldü mü?", "Özgür Ozan diziye veda mı ediyor?" sorularını beraberinde getiriyor.

73190-2.jpg

Yayınlanan fragmanlar sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Birçok kullanıcı "Hüsnü Çoban ölemez" yorumları yaparken, bazı kullanıcılar ise "Harika bir sezon finali bizi bekliyor." şeklinde yorumlarda bulundu. Hüsnü Çoban'ın başına ne geldiği ise dizinin final bölümünde ortaya çıkacak.

73190.jpg

19. SEZONLA YENİ REKORA İMZA ATACAK

Arka Sokaklar, sezon finalinin ardından yaz tatiline çıkacak. Fenomen dizi yeni sezonda da Kanal D ekranında olacak. Dizi 19. sezonu ile yeni bir rekora daha imza atacak.

arka-sokaklar-final-mi-yapiyor.png

Kadrosunda Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Şevket Çoruh, Oya Okar ve Ozan Çobanoğlu gibi usta isimleri buluşturan Arka Sokaklar, seyircileri derinden etkileyecek sezon finali ile 28 Haziran Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de ekrana gelecek.

Kaynak:DHA