Ali Koç İddialarına Ateş Püskürmüştü! Serenay'ın Kahkahalı Gecesi

Ali Koç İddialarına Ateş Püskürmüştü! Serenay'ın Kahkahalı Gecesi
Serenay Sarıkaya'nın ünlü iş insanı Ali Koç ile aşk yaşadığı dedikodusu magazin gündeminde epey konuşulmuştu. Serenay Sarıkaya iddialar hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Ali Koç'un eşi Nevbahar Koç ve Serenay Sarıkaya bir davette buluştu. Davette yaşananları Sabah yazarı Bülent Cankurt aktardı.

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya'nın adı bir dönem ünlü iş insanı ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile anılmıştı. Ünlü oyuncu bu iddiayı ortaya atan kişi hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

Sarıkaya daha sonra bir kadın derneğine bağışta bulunması karşılığında da bu kişiyi affetmişti.l

Sabah yazarı Bülent Cankurt, Ali Koç'un eşi Nevbahar Koç ile Serenay Sarıkaya'nın eğlenceli gecesini bugünkü köşesine taşıdı.

serenay.jpg

Cankurt'un yazısının ilgili bölümleri şöyle:

"Ama sosyal medyanın gündemine oturan bu aşk iddiasına birçok kişi ya inanmış ya da 'olabilir' demişti! Görünen o ki, halen bu dedikoduya inananlar var! Nevbahar Koç, ortağı Mert Alaş ile pazartesi akşamı Etiler'de davet verdi.

Davetliler arasında Serenay Sarıkaya da vardı! Bu aşka inananlar, "Serenay, Nevbahar'ın davetini bastı" diye ortalığı velveleye verdi!!! Aslı astarı yok tabii. Partide, neredeyse bütün gece yan yana oturan Nevbahar Koç ile Serenay Sarıkaya bol bol sohbet edip eğlendi. Hatta bir ara yanlarına Özlem Önal geldi ve birlikte kahkahalarla gülmeye başladılar. Kim bilir; belki de 'yalan aşk' haberlerinden bahsedip kendi aralarında gülüp eğlendiler!"