Ajda Pekkan Konserine Çıkamayacağını Söyleyen Mert Demir Bakın Nerede Ortaya ıktı!

Ajda Pekkan Konserine Çıkamayacağını Söyleyen Mert Demir Bakın Nerede Ortaya ıktı!
Mert Demir ameliyat sonrası kameralara yakalandı şarkıcının görünüşü ise dikkatlerden kaçmadı. Gazetemagazin'in haberine göre şarkıcı kebapçıda görüntülendi!

Son hızda devam eden Serenay Sarıkaya ve Mert Demir aşkı her geçen gün yeni haberlerle adından bahsettiriyor. Güzel oyuncunun operasyon geçiren Demir'i hastanede beklediği söylenmişti.

Aramızda Kalmasın'ın haberine göre Mert Demir'in burnundan bir ameliyat geçirdiği iddia edilmişti, ardından Blogyagmuru'nun paylaşımına göre İstanbul sokaklarında görüntülenen şarkıcının burnunda ne bir değişiklik ne de operasyon izi olduğu görülmüştü.

Blogyagmuru'nun paylaşımına göre burnundan geçirdiği ameliyat sonrası araba kullanırken görüntülendi.

Blogyagmuru'nun paylaşımına göre burnundan geçirdiği ameliyat sonrası araba kullanırken görüntülenen isimden birkaç saat sonra hayranlarını üzen açıklama geldi.

'Yarın gerçekleşecek olan Ajda Pekkan İnönü Stadyumu konserinde geçirdiğim ameliyat dolayısıyla sahneye çıkamayacağımı üzülerek duyurmak isterim. Harika bir konser olsun'

Sosyal medya hesabından 12 Haziran akşamı gerçekleşecek birçok ünlü ismin eşlik edeceği Ajda Pekkan konserinde sahne alamayacağını duyuran isim sevenlerini hayal kırıklığına uğrattı.

Gazetemagazin'in haberine göre, açıklamasıyla dinleyiciyi üzen Mert Demir'in aynı gün kebapçıda görüntülenen fotoğrafı dikkat çekti.

Gazetemagazin'in haberine göre, açıklamasıyla dinleyiciyi üzen Mert Demir'in aynı gün kebapçıda görüntülenen fotoğrafı ve burnunda herhangi bir değişiklik olmaması ise gözlerden kaçmadı tabii!