'Aile' dizisi Rusya'da yayınlanmaya başladı mı?Aile dizisi Rusya'da ne zaman yayınlanacak?Aile dizisinin konusu ve oyuncuları?

'Aile' dizisi Rusya'da yayınlanmaya başladı mı?Aile dizisi Rusya'da ne zaman yayınlanacak?Aile dizisinin konusu ve oyuncuları?
'Aile' dizisi, Rusya’nın dijital platformlarında izleyicilerle buluşmaya başladı. Dizinin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya yer alıyor.

Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşan 'Aile' dizisi yurt dışına açıldı. Henüz iki bölümü yayınlanan dizi, Rusya’nın dijital platformlarından biri olan IVI’de yayınlanmaya başladı.

Ranini.tv'nin haberine göre, Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'yı bir araya getiren dizi, Rusça'da aile anlamına gelen 'Семья' adıyla yayınlanıyor.

Aile dizisinin oyuncuları kimdir?

Tatlıtuğ ve Sarıkaya’nın yanı sıra dizide Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Mert Denizmen, Ecem Simge Yurdatapan ile Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer yer alıyor. Senaryosunu Hakan Bonomo’nun yazdığı dizinin yönetmenliğini ise Ahmet Katıksız üstleniyor.

Aile dizisinin konusu nedir?

Dizi, tanınmış ailelerden Soykanlar’ın başındaki Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının tartışmalı yönlerini ele alıyor.

Etiketler :