Acun Ilıcalı'nın ilk eşi Seda Başbuğ güzelliğiyle görenleri büyüledi! Acun Ilıcalı'nın ilk eşi kim? Seda Başbuğ'un son hali?

Acun Ilıcalı'nın ilk eşi Seda Başbuğ güzelliğiyle görenleri büyüledi! Acun Ilıcalı'nın ilk eşi kim? Seda Başbuğ'un son hali?
Acun Ilıcalı'nın ilk eşi Seda Başbuğ, güzelliğiyle sosyal medyanın gündemine oturdu. Acun Ilıcalı'nın ilk eşi kim? Seda Başbuğ'un son hali? İşte detaylar...

1988-1993 tarihleri arasında Acun Ilıcalı ile evlenen Seda Başbuğ'un bu evlilikten bir kızı oldu. Başbuğ, son dönemde sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. Kızı Banu ve torunu Begüm ile fotoğraflar paylaşan Başbuğ'a takipçileri tarafından güzelliğiyle ilgili birçok yorum yapılıyor.

640xauto-2.webp

Anaokulunu kurduktan sonra TV8'den ayrılan Başbuğ, 2019 yılında iş insanı Orhun Yazıcı ile evlendi.

Acun Ilıcalı anne ve babasını kaybettiği elim kaza sonrası hayatta kalan kızı Banu'ya 'mucize bebek' lakabını takmıştı. O dönem çok zor günler atlatan Ilıcalı, ilk eşi Seda Başbuğ'dan ayrılma kararını, şu sözlerle anlatmıştı:

640xauto-5.webp

"Dünyada, bundan daha büyük bir acı olamaz herhalde. Öyle bir acıydı ki, kızımın yaşamasına sevinememiştim bile. Yaşadığım bunalım sonucunda eşim Seda’dan ayrıldım. Ailemi trafik kazasında kaybedip sonrasında ilk eşimden boşanınca bende ipler tamamen koptu..."

Yıllar sonra kızı Banu'nun düğününde ortaya çıkan Seda Başbuğ, hem güzelliği hem de zarafetiyle adından epey söz ettirmişti.

640xauto-1.webp

Düğünle birlikte Acun Ilıcalı'nın eski eşini görenler, Seda Başbuğ ve kızı Banu'nun pozlarına "Abla kardeş gibiler", "Seda Hanım abla gibi duruyor" yorumlarında bulunmuşlardı.

640xauto-10.webp