Kütahyalı’nın "FETÖ ve Melih Gökçek sevgisinden" bahsettiği tweet tekrar ortaya çıktı

Kütahyalı’nın "FETÖ ve Melih Gökçek sevgisinden" bahsettiği tweet tekrar ortaya çıktı
Rıdvan Dilmen'in "Sen 3 Temmuz sürecinde FETÖ sevdalısıydın" demesi üzerine Rasim Ozan Kütahyalı'nın FETÖ övdüğü tweetler tekrar gündeme geldi. Kütahyalı'nın bu sefer de Gökçek'lerin FETÖ sevgisinden bahsettiği bir tweeti ortaya çıktı.

NTV’de “%100 Futbol” programında konuşan eski milli futbolcu ve televizyon yorumcusu Rıdvan Dilmen’in,  spor dünyasını sarsan açıklamalarından sonra Rasim Ozan Kütahyalı’nın FETÖ ile ilgili tweetleri ortaya çıktı. Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin sabık Belediye Başkanı İbrahim Melih Gökçek’in kanalı Beyaz TV’de futbol yorumculuğu yapmaya devam eden Kütahyalı’nın FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’i öven paylaşımları tekrar gündeme geldi. Boşnaklara yönelik ırkçı söylemlerinin ardından çok sert tepkilerle karşılaşan Rasim Ozan Kütahyalı, önce ekranlardan uzaklaştırılmış daha sonra tekrar AKP’li Gökçek’in kanalı Beyaz TV’de boy göstermeye devam etmişti. 

Gökçek'ler ve FETÖ

Rıdvan Dilmen’in bu eleştirilerinin ardından Rasim Ozan Kütahyalı’nın 2013’te FETÖ, Melih Gökçek ve Osman Gökçek hakkında attığı övgü dolu tweeti gündeme geldi. Kütahyalı yaptığı paylaşımında, “Melih ve Osman Gökçek kadar Hocaefendi’yi sevmek konusunda duyarlı insanlar yoktur… Fitneci alçaklar sert kayaya çarptı” kullandığı ortaya çıktı.

Etiketler :