Perde Arkası oyunu seyirciyle buluştu

Perde Arkası oyunu seyirciyle buluştu
Tekirdağ'da, Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün ev sahipliğinde sahnelenen ‘Perde Arkası’ adlı tiyatro oyunu, Atatürk Kültür Merkezi'nde tiyatroseverlerle buluştu.

Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde dün saat 20:00’de TKM Fikir Sanat Topluluğu tarafından sahnelenen ‘Perde Arkası’ adlı tiyatro oyunu, Belediye Başkan Yardımcısı Nedim Yılancı ile çok sayıda tiyatrosever izledi. Mesut Esef Özfırıncı’nın yazdığı ve yönettiği oyun, iki perde olarak sahnelendi. Oyunda, Ahmet Memiş, Eray Ancer, Mesut Coşkun, Aylin Işıksal, Fatih Bulut, Oğuzhan Onur, Deniz Karakuş, Hilmi Dinçer, Sinem Gün, Deniz Sezgin, İbrahim Ertetik, Tarık Aktepe, Doğaç Ülker, Vedat Güney, İrem Cürebal, Enes Deme, Kardelen Karakaş ve Yusuf Sarıgöz yer aldı.

yeni-proje-2022-12-18t171143-888.png

Oyunu Çerkezköylü tiyatroseverler ile buluşturduğu için Belediye Başkanı Vahap Akay’a teşekkür eden TMK Fikir Sanat Topluluğu üyeleri, “Evde televizyon seyretmek yerine bugün buraya gelip salonu doldurarak tiyatroya sahip çıkan herkese de sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Kaynak:ANKA