Kerem Bürsin ve Alvaro Morte'den ortak film projesi

Oyuncu Kerem Bürsin ile La Casa de Papel'in profesörü Alvaro Morte geçtiğimiz günlerde bir araya geldi. Bürsin, Morte ile bir projede yer alacaklarını söyledi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 27 Haziran 2022 12:15
Kerem Bürsin ve Alvaro Morte'den ortak film projesi

Oyuncu Kerem Bürsin ile La Casa de Papel oyuncusu Alvaro Morte, geçtiğimiz gün Etiler'de bir arada görüntülendi. Bürsin, Morte ile bir projede yer alacaklarını söyleyerek "Alvaro ile son görüşmemiz çok güzel geçti" dedi.

Morte'yle görüşmelerini anlatan Bürsin, "Alvaro ile bayağı bir şeyler konuştuk. Türkiye'de sinema sektörünü, dünya genelinde sinema sektörünü konuştuk. Bir işe ortak girdik kendisi ile o yüzden onları konuşuyoruz. Beraber olduğumuz ortaklık başka bir şey ama o yapacağımız ortaklığı da sinemaya aktaracağız" dedi.

'Yeni işler'

Basın mensuplarının "Alvaro Morte veya Antonio Banderas ile bir projede yer alır mısınız peki?" sorusuna yanıt veren Bürsin, "Bazı görüşmelerimiz oldu. İspanya'da da iyi karşılandık, güzeldi her şey" dedi. Antonio Banderas hakkında da konuşan oyuncu, "Yeni dostluklar, yeni işler edindim. Öyle bir usta oyuncuyla bir araya gelebilmek, bir şeyler paylaşmak çok önemli. Beraber olabileceğimiz bir projeyi de konuştuk. İki taraf da birlikte rol alınacak proje için istekliydi" dedi.