Bu Hafta Vizyona Girecek 10 Yeni Film

Bu Hafta Vizyona Girecek 10 Yeni Film
Heyecanla beklenen filmler nihayet vizyona giriyor! Bu hafta, 5 Temmuz - 11 Temmuz 2024 tarihleri arasında, her zevke hitap eden 10 yeni film vizyona girecek. İşte merakla beklenen o filmler:

Bu hafta 10 yeni film vizyona girecek

İşte o filmler:

Merhamet Hikayeleri

Film, hayatının kontrolünü ele geçirmeye çalışan bir adamın hikayesini üç parçalı bir üslupla anlatıyor. Merhamet Hikayeleri’nde, kaybolan karısının geri döndüğünü ve farklı biri olarak göründüğünü fark eden bir polisin, kaderinde olağanüstü bir ruhani lider olmak olan, özel yeteneklere sahip birini bulmaya kararlı bir kadının hayatına odaklanıyor.

Tür: Dram

Yönetmen: Yorgos Lanthimos | Senarist Efthymis Filippou, Yorgos Lanthimos

Oyuncular: Emma Stone, Jesse Plemons, Willem Dafoe


Horizon: An American Saga Chapter 1

Film, İç Savaş’ın öncesindeki ve sonrasındaki 15 yıla odaklanıyor. Filmde, kendisiyle savaş içinde olan bir ülkenin Amerika olmayı keşfetmeye çalışan ailelerin yaşadıkları zorluklar anlatılıyor.

Tür: Dram, Western

Yönetmen: Kevin Costner

Oyuncular: Kevin Costner, Sienna Miller, Sam Worthington


Çılgın Hırsız 4

Film, Gru ve hizmetkarları olan minyonların yeni maceralarını anlatıyor. Gru ve Lucy, yeni çocuklarını kucaklarına almaya hazırlanır ve yeni bir hayatın kapısı onlar için aralanmaya başlar. Gru bu süreçte yeni bir düşman edinir: Maxim Le Mal ve onun çekici ve tehlikeli kız arkadaşı Valentina. Gru ve ailesi de Maxim Le Mal ve Valentina’dan kaçmak zorunda kalır.

Tür: Macera, Animasyon, Komedi

Yönetmen: Patrick Delage, Chris Renaud

Oyuncular: Steve Carell, Kristen Wiig, Pierre Coffin


Kum Zambağı

Kum Zambağı, Afife’yi ve ona derin bir aşkla bağlı olan Yunus’un hüzünlü hikayesini anlatıyor. Eski kocasından eziyet gören Afife artık yeni bir yuva arayışındadır ve bunun için Yunus’a anlaşmalı bir evlilik teklif eder. Anlaşma gereği Yunus, Afife’nin onu sevmesi için zorlamayacak bunun karşılığında da Afife onunla aynı çatı altında yaşayacaktır.

Tür: Dram

Yönetmen: Mehmet Demir Yılmaz

Oyuncular: Özge Borak, Mert Turak, Orhan Kılıç


Rizk’in oğulları 3

Filmde Rizk’in Oğulları, hayatlarında yeni bir başlangıç yapmak için eski hayatlarını geride bırakarak araba galerisi işletme hayallerini gerçeğe dönüştürmeye çalışır.. Ancak bu sırada eski düşmanları "Sakr" ve "Şerbeeni" galeriyi havaya uçurunca, Rizk'in Oğulları büyük zarara uğrar ve temiz hayat hayalleri yok olur. Bu sırada karşılarına imkansız görünen bir görev çıkar ve onlar bu sayede dertlerinden kurtulabileceklerini düşünür. Ancak onlar, yeraltı dünyasının en kötü şöhrete sahip suçlusu "Sultan El Ghoul"la karşı karşıya olduklarının farkında değildir.

Tür: Aksiyon

Yönetmen: Tarek Alarian

Oyuncular: Ahmed Ezz, Amr Youssef, Asmaa Galal


Spy x Family Code: White

Film, aniden görevi değiştirilen bir istihbarat ajanının hikayesini anlatıyor.“Twilight” kod adlı Loid Forger, Westalian İstihbaratının WISE bölümünde çalışan yetenekli bir istihbarat ajanıdır. Ancak beklenmedik bir anda görevi değiştirilir. Bu esnada Eden Akademisi'nde bir yemek yarışması düzenlenmektedir ve kazanan bir Stella Yıldızı ile ödüllendirilecektir. Lord, Strix Operasyonu'nun ilerlediğini göstermek, WISE ile göreve devam etmek için yarışmayı kazanması için Anya’ya yardım etmeye karar verir.

Tür: Aksiyon, Animasyon, Komedi, Casusluk, Gerilim

Yönetmen: Kazuhiro Furuhashi

Oyuncular: Takuya Eguchi, Atsumi Tanezaki, Saori Hayami


Zuhruf Saye

Film, karanlık sırlarla dolu geçmişi nedeniyle ölümcül bir kaderle yüzleşmek zorunda kalan Ahmet'in hikayesini anlatıyor.

Tür: Korku

Yönetmen: Leo Yılmaz

Oyuncular: Derya Şen Akbacak, Sedat Atcılar, Yiğit Yengin


Reyhan

Reyhan, kocası cinayetle suçlanan bir kadının yaşadıklarını konu ediyor. Kocası cinayetle suçlanan Reyhan, kurbanın ailesiyle iyi geçinmeye çalışır. Geçmişte Reyhan’ı seven kayınbiraderi, ona yaklaşabilmek için kocasının idam edilmesini ister. Kayınbiraderi, Reyhan ile görüşebilmek için evine gittiğinde, Reyhan onu öldürür. Reyhan’ın kocasından kaçan kız kardeşi de maktülün ailesini memnun etmek için onun yardımına koşar.

Tür: Dram

Yönetmen: Abbas Rafei

Oyuncular: Roshanak Gerami, Roya Hosseini


Kabusa Yolculuk

Kabusa Yolculuk, korku filmlerinin çekildiği yerlere tur düzenleyen bir grup arkadaşın yaşadıklarını konu ediyor. Altı arkadaş, “Korku Gezileri” adını verdikleri bir iş kurar. En meşhur korku filmlerinin çekildiği yerlere turlar düzenleyen ekip, kısa sürede büyük bir başarı elde eder ve rotalarını Avrupa’ya çevirir. Korkunun gerçek olduğu noktaların peşine düşen ekip, bu süreçte beklenmedik olaylarla karşılaşır. Kızgın insanlarla dolu bir kasabanın içinde içlerinden birinin kaybolmasıyla kendilerini bir anda korkunç bir kabusun içinde bulan grup, bu durumdan kurtulmayı başarabilecek mi?

Tür: Korku

Yönetmen: Jeff Seemann

Oyuncular: Hannah Fierman, Damian Maffei, Chaney Morrow


Şeytanın Ruhu

Filmde, arkadaşlarıyla evde parti yaparken kendisini korkunç bir kabusun içerisinde bulan genç bir kızın hikayesi anlatılıyor. Tupp ailesinin evi, Aura’ya babası tarafından mezuniyet hediyesi olarak verilir. Hayallerindeki eve kavuşan Aura, heyecanını arkadaşlarıyla paylaşmak için evinde bir parti düzenlemeye karar verir. Ancak eğlenceli başlayan parti, davetsiz misafirlerin ortaya çıkmasıyla kabusa dönüşür.

Tür: Korku

Yönetmen: Steve Wolsh

Oyuncular: Arielle Raycene, Kane Hodder, Ellie Gonsalves