Behzat Ç. geri dönüyor

Behzat Ç. geri dönüyor
Oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç. dizisinin yeni sezonuyla ekranlara döneceği müjdesini verdi.

Oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç.'nin geri döneceği konusunda hayranlara müjdeyi verdi. Beşikçioğlu, magazin muhabirlerine yaptığı açıklamada yeni sezonun geleceğini duyurdu.

Behzat Ç.'nin aynı kadroyla devam edeceğini belirten oyuncu, "Ufak tefek yeni kadromuz da olacak. Bizi ikna etmek hiç zor değil. Yazılı bir metin içerisinde gördüğünüz zaman hikayeyi, o sizi etkiliyorsa bütün sanatçılar için yeterlidir" dedi.

İkinci kez dönüyor

Dizi, daha önce de BluTV'de geri dönmüş, sonrasında yapım ekibiyle yaşanan sorunlar sebebiyle devamı etmemişti.

Beşikçioğlu o dönem dizinin nasıl bittiğini şöyle açıklamıştı:

“Şu andaki dönemle ilgili kaygan bir zemin vardı, nereden tutunacağını ne yazarı biliyordu, ne yapımcısı biliyordu, ne oyuncusu… 5 bölüm bir senaryo geldi bize, o kadar özlemişiz ki çekmeye başladık. Fakat olayın açılmasına güçlük çekilmeye başlandı. Ben de Serdar Abi’yle konuştum 'Bu 2. dönemle ilgili beraber oturalım, bir oluşturalım, ondan sonra bütün senaryolar bittikten sonra hikâyeye başlayalım, karakterin nereden nereye gideceğini görebilelim biz' dedim. Fakat yapımcılarla görüşmeye gittiğim zaman, diziyi Serdar Akar’ın çekmeyeceğini öğrendim. Memduh Başgan olmayacağını öğrendim, bunlar çok önemli karakterler. Böyleyse ben de olmak istemiyorum, beni de affedin dedim. Bütün hikâye bundan kaynaklıdır aslında.”