Hürriyet yazarı; Orhan Pamuk, Rasim Ozan ve Nagehan Alçı'nın fotoğrafını yorumladı

Hürriyet yazarı; Orhan Pamuk, Rasim Ozan ve Nagehan Alçı'nın fotoğrafını yorumladı
Hürriyet yazarı İhsan Yılmaz; Orhan Pamuk'un Rasim Ozan Kütahyalı ve Nagehan Alçı'nın birlikte görüntülendiği fotoğraf karesini yorumladı.

Orhan Pamuk’un Rasim Ozan Kütahyalı ve Nagehan Alçı ile çıkan fotoğrafı sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Bir kesim sosyal medya kullanıcısı durumu alaya alırken, bir kesim ise Orhan Pamuk’a sitem etti.

Hürriyet yazarı İhsan Yılmaz, o fotoğraf karesini bugünkü köşesine taşıdı. Yılmaz, “Bu fotoğraflar daha çok konuşulur” başlıklı yazısında, 32. Gün programında Rasim Ozan Kütahyalı’nın konuşmasının yayılmasının ardından bu fotoğrafın çıktığını anlattı ve “Buraya kadar her şey normal ancak normal olmayan bir şey var” dedi.

Orhan Pamuk’un ‘Veba Geceleri’ adlı yeni romanının önümüzdeki aylarda çıkacağını hatırlatan Yılmaz, “Pamuk’un her romanını çıkmadan önce güvendiği kişilere okuttuğu ve görüş aldığı biliniyor. Aldığım duyumlara göre Veba Geceleri’ni okuyanlar çok beğenmişler. Hatta en iyi Orhan Pamuk Romanı olduğunu ileri sürenler bile varmış. Yaşanan bu olaydan sonra umarım ‘Bir selfie çektim ve romanımın kaderi değişti’ cümlesini kurmak zorunda kalmaz. Reklamın iyisi kötüsü olmaz diye de düşünebilir tabii” dedi.

Etiketler :