Yeni yeni işler ;) hayırlı işler

Son günlerde her gün yeni bir sanatçının konseri çeşitli sebepler gösterilerek iptal edilirken ünlü komedyen Cem Yılmaz duruma tepki göstererek, "Ahlaklı Konser ! Yeni yeni işler ;) hayırlı işler" ifadelerini kullandı.

Yayınlanma:
Güncelleme: 26 Mayıs 2022 23:01
Yeni yeni işler ;) hayırlı işler

Sanatçı Aynur Doğan'ın önce Derince'deki sonra da Bursa'daki konserlerinin iptal edilmesinin ardından şarkıcı Melek Mosso'nun Isparta'da vereceği konserin iptal edildiği duyuruldu.

Mosso'nun Isparta'da Uluslararası Isparta Gül Festivali kapsamında vereceği konser, 'ahlaksızlığa özendirdiği' iddiasıyla iptal edildi. Kararın ardından Twitter'da gündem olan Mosso'ya birçok isim destek verdi.

Konserleri iptal edilen sanatçılara bir destek de ünlü komedyen Cem Yılmaz'dan geldi. Yılmaz, sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda, "Ahlaklı Konser ! Yeni yeni işler ;) hayırlı işler.Yine ortaçağdan güzel bir orta geldi. Boş kaleye gol atmama ahlakım ile susma hakkımı kullanıyorum.Pass" ifadelerini kullandı.

Şahan Gökbakar da tepki verdi: Kabul etmiyorum

Şahan Gökbakar da Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "Melek Mosso ya yapılan şeyin karşısında sessiz kalmiyorum ve valiliğin aldığı bu kararı kabul etmiyorum. Gençlerin ahlakını kontrol etmek sizin işiniz mi? Rahat bırakın artık gençleri. Bırakın herkes isteği gibi yaşasın..." diyerek desteğini bildirdi.