Sosyal Medya Fenomeni Yağmur Taktaş ABD’deki Evinde Ölü Bulundu

Sosyal Medya Fenomeni Yağmur Taktaş ABD’deki Evinde Ölü Bulundu
'İşte Benim Stilim' yarışması ile adından söz ettiren 28 yaşındaki Yağmur Taktaş, Amerika vatandaşı eski sevgilisiyle yaşamak için yaz aylarında ABD'ye taşındı. 3 Nisan tarihinde yaşamını yitiren Taktaş'ın ölüm sebebi henüz belirlenemedi. Halktv.com.tr'nin ulaştığı Taktaş'ın ailesi, kızlarının eski sevgilisi tarafından öldürüldüğü görüşünde.

İşte Benim Stilim yarışmasıyla sosyal medya fenomeni hale gelen Yağmur Taktaş (28), birkaç yıl önce tanıştığı A.C.F. ile duygusal bir ilişkiye başladı.

Babası Amerikan, annesi Türk vatandaşı olan A.C.F., Taktaş'a Türkiye'de yaşadıkları süreçte birçok kez şiddet uyguladı ve Taktaş'a yönelik darp olayları karakol tutanaklarına yansırken, Taktaş'ın gördüğü şiddet nedeniyle dalağını kaybettiği öğrenildi.

Tüm bunlara rağmen iki isim yeniden barıştı ve A.C.F.'nin ısrarları sonucunda Taktaş, 2023 yılının yaz aylarında ABD'ye taşındı.

OTOPSİ SONUCU HENÜZ BELLİ OLMADI

3 Nisan 2024 tarihinde Yağmur Taktaş henüz nedeni belli olmayan bir sebeple hayatını kaybetti. ABD'de yapılan otopsi çalışmalarının sonucunun 4-6 ay arasında paylaşılması beklenirken, Taktaş'ın cenazesi dün Türkiye'ye getirilerek Adana'da defnedildi.

Konuya ilişkin halktv.com.tr'ye konuşan Taktaş'ın ailesi, kızlarının daha önce de birçok kez şiddete maruz kaldığını, A.C.F. tarafından Taktaş'a yönelik şiddet mesajlarına şahit olduklarını belirtti ve kızlarının öldürüldüğünü iddia etti.

"ÖNCE ÖLDÜRÜLDÜ SONRA FOTOĞRAFI DEĞİŞTİRİLDİ"

Ailenin iddiasına göre kızları Taktaş, ABD'de öldürüldükten sonra kendisine ait 210 bin takipçili Instagram hesabının profil fotoğrafı değiştirildi. Taktaş'ın ailesinin açıklamarına göre şüpheli A.C.F., kızlarını öldürdükten sonra sosyal medya hesabına Şeytan (The Exorcist) filminde yer alan Regan MacNeil karakterinin fotoğrafını koydu.

Aile sosyal medyada dolaşıma giren iddiaların yalan olduğunu söyleyerek, Taktaş'ın daha önce "Benim Türkiye'ye ölüm gelir" gibi bir ifade kullanmadığını belirtti.

aktas3.jpg

Etiketler :