TSK'DAN AĞRI AÇIKLAMASI

TSK'DAN AĞRI AÇIKLAMASI
Genelkurmay, Ağrı'da meydana gelen çatışma ardından ortaya atılan iddialara yönelik bir açıklama yaptı.İşte TSK’dan yapılan açıklama:11 Nisan 2015 tarihinde Ağrı ili Diyadin ilçesi, Yukarıtütek köyü bölgesinde Bölücü...

Genelkurmay, Ağrı'da meydana gelen çatışma ardından ortaya atılan iddialara yönelik bir açıklama yaptı.

İşte TSK’dan yapılan açıklama:
11 Nisan 2015 tarihinde Ağrı ili Diyadin ilçesi, Yukarıtütek köyü bölgesinde Bölücü Terör Örgütü mensubu teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan dört personelimizin, havadan tahliyesi esnasında bölgeye gelen vatandaşlarımızın, yaralı personelimize yardımı takdire şayan bulunmuş, vatandaşlarımızın Türk Askerine olan bağlılığının ve sevgisinin ne denli büyük olduğunu göstermiş, milletimizin birlik ve beraberliğinin güzel bir örneğini teşkil etmiştir.Vatandaşlarımıza teşekkür eder, sağlık ve mutluluk dolu güzel ve huzurlu günler dileriz.Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

DAVUTOĞLU YALANLAMIŞTI TSK DOĞRULADI

HDP Lideri Selahattin Demirtaş askerlerin bölge halkı tarafından kurtarıldığını iddia etmiş, Davutoğlu da bu iddiaya yönelik 'yalan söylüyor' demişti. Ancak TSK'nın yaptığı açıklama Davutoğlu'nun"Demirtaş yalan söylüyor" ifadelerini havada bıraktı.

Etiketler :