Sosyal Demokrat Dergi 5. Yılını Kutladı

Sosyal Demokrat Dergi 5. Yılını Kutladı
SODEV'in 5 yıldır çıkardığı Sosyal Demokrat Dergi’nin yemeği, Taksim Hill Otel’de gerçekleşti.Sola ve sosyal demokrasiye gönül veren bir çok önemli ismin katıldığı yemekte davetlilere hoş geldiniz konuşmasını SODEV...

SODEV'in 5 yıldır çıkardığı Sosyal Demokrat Dergi’nin yemeği, Taksim Hill Otel’de gerçekleşti.

Sola ve sosyal demokrasiye gönül veren bir çok önemli ismin katıldığı yemekte davetlilere hoş geldiniz konuşmasını SODEV Başkan Vekili Ferihan Karasu yaptı. Sosyal Demokrat Dergi’nin 5 yılına erişmesinin SODEV için büyük bir onur ve mutluluk sebebi olduğunu belirten Karasu, ardından sözü derginin Genel Yayın Yönetmeni Aydın Cıngı’ya devretti. Derginin kısa öyküsünü anlatan Cıngı, dünyadan örnek vererek “Sol siyaset" ile “dergi” ilişkisini anlattı ve 5. yılına ulaşan derginin sola soluk vermesi için çabaladıklarını belirtti.

Birbirinden değerli katılımcıların olduğu yemekte Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç , CHP İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi ve CHP İstanbul İl Başkan Vekili Kenan Sönmez kısa konuşmalar yaparak büyük bir beğeniyle takip ettikleri Sosyal Demokrat Dergi’nin daha uzun yıllar yaşaması için ellerinden gelen tüm desteği vereceklerini ifade ettiler.