Serenay Sarıkaya'yı Sinirlendiren Soru

Serenay Sarıkaya'yı Sinirlendiren Soru
Mert Demir'le yaşadığı aşk ile gündemden düşmeyen Serenay Sarıkaya katıldığı Gala öncesi basın mensuplarıyla sohbet etti. Gazetecilerin sorduğu soruya sitemkâr cevap veren Sarıkaya, dikkatleri üzerine çekti.

Bir süredir birlikte olan, geçtiğimiz günlerde Milano'da tatil yapan Serenay Sarıkaya ve Mert Demir ilişkileriyle ilgili soruları hep yanıtsız bırakıyordu. Önceki gün bir güzellik salonundan çıkan Sarıkaya, ilişkileri hakkında ilk kez konuşmuştu.

Oyuncu "Mert Demir ile birlikteliğiniz nasıl gidiyor?" sorusuna "Güzel gidiyor, her şey yolunda, Milano tatili de harikaydı. Bayram için Mert ile planımız yok. Benim iş görüşmelerim var, onlarla ilgileneceğim" diye cevap vermişti.

"Böyle bir şey gerçek hayatta yok ya!"

Muhabirlerin ‘’İlişkiniz hakkında özellikle reklam aşkı olduğu söyleniyor’’ demesi üzerine güzel oyuncu ‘’Ya böyle şeyler çok milattan öncede kalmadı mı ya? Gerçek hayatta böyle şeyler gerçekten var mı? Bana çok komik ve inanması güç geliyor. Buna insanların inanması da çok tuhaf geliyor. Böyle bir şey gerçek hayatta yok ya! Ben öyle yaşamıyorum. Hiç yeri değil bunun için. Başka bir zaman daha özel bir yerde inşallah konuşuruz bunu." dedi.