Sedat Peker'den SADAT paylaşımı

BAE'lerinde yaşayan organize suç örgütü lideri Sedat Peker, SADAT ile ilgili yeni bir paylaşım yaptı. Retweet ile yaptığı paylaşımda Peker, "Tamam deyyus-u ekber’i merak ediyorsunuz. Ancak sadat konusu çok ciddi bir konu. sadat’ın durumu farklı çünkü bunların elinde çokça silah var" dedi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 13 Mayıs 2022 19:59
Sedat Peker'den SADAT paylaşımı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu sabah yapılan olağanüstü MYK toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eski başdanışmanı Adnan Tanrıverdi'nin kurucusu olduğu paramiliter yapı ‘SADAT’ın (Uluslararası Savunma Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.) Beylikdüzü’ndeki merkezine ‘baskın’ yaptı.

İçeri girmesine izin verilmeyen Kılıçdaroğlu, ziyaretinde görüşecek muhatap bulamadı. Ancak ziyaretine ilişkin bina önünde açıklama yaparak "Burası terörist yetiştiren bir kurumdur" dedi.

CHP Lideri'nin SADAT'ın önüne gitmesiyle birlikte daha önce konu hakkında birçok paylaşım ve açıklama yapan organize suç örgütü lideri Sedat Peker'de SADAT ile ilgili yeni bir retweet yaptı.

Peker'in, "1- 40 yaş altı kardeşlerim, dün yayınlamış olduğum (sadat) dosyasıyla ilgili biraz daha fazla gayret sarf ederseniz sevinirim. Ne yalan söyleyeyim, bazen ben dahil hepsini çöpe atın dediğim 40 yaş üstü dostlarımız konuları daha dikkatli takip ediyorlar" paylaşımını alıntılıyarak yapılan paylaşımda şu ifadeler kullanıldı;
' "Tamam deyyus-u ekber’i merak ediyorsunuz. Ancak sadat konusu çok ciddi bir konu. sadat’ın durumu farklı çünkü bunların elinde çokça silah var"

Sedat Peker bunları demeden de Sadat tehlikeli bir şekilde dikkatimi çekmişti.

Şimdi sorular cevaplanmalı! '