Rezidansta Yasak Aşk Cinayeti: Katlettiği Kadının İntihar Ettiğini Söyledi!

Kartal'da lüks rezidansta müteahhit Ömer Öktem, bir süredir birlikte olduğu estetisyen Selin Yalın'ı tabanca ile öldürdü. Öktem daha sonra Yalın'ın eniştesini arayarak intihar ettiğini söyledi. Katlettiği kadının intihar ettiğini söyleyen Öktem, sorgusu sırasında cinayeti işlediğini itiraf etti.

Kartal'da evli ve 3 çocuk babası Ömer Öktem, bir süredir birlikte olduğu estetisyen Selin Yalın (39)'ı tabanca ile vurarak öldürdü.

47 yaşındaki Öktem daha sonra Yalın'ın eniştesi Mesut Toğay'ı arayarak intihar ettiğini söyledi.

Mesut Toğay'ın ihbarı üzerine olay yerine giden Kartal Asayiş Büro Amirliğine bağlı ekipleri Yalın'ın koltukta sırt üstü yatar vaziyette olduğu, başının arka tarafında yoğun kanın bulunduğu gördü.

kartal-da-kadin-cinayeti-rezidansta-katlettigi-kadinin-ailesini-intihar-etti-diye-aramis.webp

İNTİHAR ETTİĞİNİ SÖYLEDİ

Kadının bir elinde de tabanca olduğu tespit edildi. Ayrıca, başka bir kanepe üzerinde 8 fişek bulundu. Yaklaşık 8 yıldır imam nikahlı olduklarını iddia eden Öktem daireye saat 13.00 sıralarında geldiğini, Yalın ile alkol aldıklarını daha sonra tartışmaya başladıklarını ifade etti. Öktem dairede bulunan tabancayı çıkararak duvara ateş ettiğini ve daha sonra şarjördeki fişekleri çıkardığını, bu sırada Selin Yalın'ın tabancayı alarak intihar ettiğini iddia etti.

SUÇUNU İTİRAF ETTİ

Polis merkezine götürülen Öktem, önce yanlışlıkla Yalın'a ateş ettiğini söyledi ardından cinayeti işlediğini itiraf etti.