Nevizade Aşıkları Guinness Adayı

Nevizade Aşıkları Guinness Adayı
Vera Cafe Bistro'nun sahibi Özcan Arı, Nevizade aşıklarını Guinness World Records 2017 kitabına dahil etmeye hazırlanıyor.Nevizade'nin köklü mekanlarından Vera Cafe Bistro'nun sahibi Özcan Arı, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde 'Aşkını...

Vera Cafe Bistro'nun sahibi Özcan Arı, Nevizade aşıklarını Guinness World Records 2017 kitabına dahil etmeye hazırlanıyor.

Nevizade'nin köklü mekanlarından Vera Cafe Bistro'nun sahibi Özcan Arı, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde 'Aşkını Aşkına İlan Et' sloganıyla, Nevizade aşıklarını Guinness World Records 2017 kitabına dahil etmeye hazırlanıyor.

Mekanın sahibi Arı yaptığı açıklamada; "14 Şubat Sevgililer Günü itibariyle, aşıkların aşkına anlam kazandırmak için bir etkinlik başlattık. Mekana gelen sevgililer, isimlerini ve iletişim bilgilerini yazdıkları kağıtları, noter huzurunda kilitlenecek olan 'Aşkını Aşkına İlan Et' isimli kutucuğa atacaklar. 2016 takvim yılı boyunca devam edecek olan etkinlik, 2017 yılında son bulacak ve takip eden sevgililer gününde noter huzurunda sayım yapılacak. Sonuçta, ilanı aşk edenlerin, isim, soyadı ve iletişim bilgileri ile noter huzurunda gerçekleşen sayım videosu, Guinness World Records hakem heyetine gönderilecek. Aşkta dünya rekoru kırarsak ne ala, sınıfta kalsak bile; yolu sevgiden geçenlerle buluşmuş olacağız. Bu güzellik bize yeter" dedi.