Nagehan Alçı'dan Rasim Ozan'a övgü yağmuru

Nagehan Alçı'dan Rasim Ozan'a övgü yağmuru
Nagehan Alçı, Buket Aydın'ın Yüz Yüze programına katıldı. Alçı, eşi Rasim Ozan Kütahyalı'nın "İsteseydim İstanbul ve Ankara’yı CHP alamazdı" açıklamasını değerlendirdi.

Habertürk yazarı Nagehan Alçı, eşi Rasim Ozan Kütahyalı'nın "İsteseydim İstanbul ve Ankara’yı CHP alamazdı" açıklaması için, "Çok orijinal çıkışları olabiliyor ama müthiş bir zeka ve entelektüel birikime sahip" dedi.
Habertürk yazarı Nagehan Alçı, Haber Global'de konuk olduğu Buket Aydın'ın "Yüz Yüze" programında eşi Rasim Ozan Kütahyalı'nın 2019 yerel seçimlerine yönelik "İsteseydim İstanbul ve Ankara’yı CHP alamazdı" sözlerini değerlendirdi.

Alçı, "Rasim'le çok farklı karakterleriz, çok orijinal çıkışları olabiliyor ama müthiş bir zeka ve entelektüel birikime sahip, tam bir kitap kurdudur. Sürekli okur. Bu kadar fazla düşünmek ve okumanın getirdiği çok yaratıcı patlamalar da oluyor. Bunu doğru bulmadığımı söylerdim, başlarda bunu yapmaması için bazı müdahalelerde bulunuyordum ama artık öğrendim ki, kimse kimseyi şekillendiremez, bu konudaki reflekslerimi geride bıraktım" ifadelerini kullandı.
Alçı'nın bu sözleri sosyal medyada gündem oldu.

Etiketler :