Karamollaoğlu'ndan iddialı çıkış

Karamollaoğlu'ndan iddialı çıkış
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, tüm seçim bölgelerinde aday çıkardıklarını söyledi. Karamollaoğlu, "Bu seçimlerde inşallah bir patlama yapacağız. Halkımızın büyük bir kısmının teveccühü bizden yana olacak” dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Biz bu seçimlerde inşallah bir patlama yapacağız. Halkımızın büyük bir kısmının teveccühü bizden yana olacak” dedi.

Partisinin Malatya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen belediye başkan adayları tanıtım toplantısında konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, hükümetin ekonomi politikalarını eleştirerek eğitim sisteminin de kötü olduğunu savundu.

Türkiye’deki tüm seçim bölgelerinde aday çıkaran tek parti olduklarını belirten Karamollaoğlu, “Biz eğer tutarlı bir politika yürüteceksek iki yolu ihmal edemeyiz. Birincisi, ekonomide, sanayide, teknolojide, üretimde kendimize yeterli hale geleceğiz, dışarıya ihtiyaç duymayacağız. İki, bizi tehdit edenlerle değil bizim gibi tehdit altında bulunan komşularımızla, Müslüman ülkeler, sömürülen ülkelerle bir araya geleceğiz” diye konuştu.

Saadet Partisi’nin herkesi kucaklayacağını söyleyen Karamollaoğlu, “Yapacaklarımızı sokak sokak, kahvehane kahvehane anlatacağız ve mutlaka insanlara dokunacağız. Nüfusun yarısı hanımlardan oluşuyor, hanım kardeşlerimiz her eve girecek, her gönülle dokunacaklar. Herkese davamızın ne olduğunu, ülkemizin huzura, barışa kavuşmasını ancak bu yolla olacağını anlatacaklar. Zor bir iş, yeri gelecek tersleyecekler, hakaret edecekler. Biz bu seçimlerde inşallah bir patlama yapacağız. Halkımızın büyük bir kısmının teveccühü bizden yana olacak” diye konuştu.

q