İstanbul'un Göbeğinde Pitbull Saldırısı!

İstanbul'un Göbeğinde Pitbull Saldırısı!
İstanbul'un Bakırköy ilçesinde yaşlı bir adama Türkiye'de beslenmesi yasak olan pitbull cinsi köpek saldırdı. Kanlar içinde yerde kalan yaşlı adam hastaneye kaldırıldı. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Bakırköy'de başıboş bırakılan ve Türkiye'de beslenmesi yasak olan pitbull cinsi köpek vatandaşlara saldırdı. Saldırıda Ahmet Donanmaoğlu feci şekilde yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Olay, 20 Ağusts günü 16.00 sıralarında, Şenlikköy Mahallesi, Yeşilköy Caddesi'nde meydana geldi. Bir iş yerinin garaj kapısında bağlı bulunan ve Türkiye'de beslenmesi yasak olan pitbul cinsi köpek Ahmet Donanmaoğlu'na saldırdı.

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Bacağından yaralanan Donanmaoğlu, sağlık ekiplerinin olay yerinde yaptığı ilk müdahalenin ardından ambulansla Çam Sakura Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı. Köpeğin sahibi olduklarını belirten Elif Y. ve Emre A. polis ekipleri tarafından polis merkezine götürüldü. Donanmaoğlu'nun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Kaynak:DHA