Evini basıp camdan attıkları genç hayatını kaybetti

Evini basıp camdan attıkları genç hayatını kaybetti
Eskişehir'de Gökhan Kısacık'ın evini basan 3 şüpheli, Kısacık'ı ve evde bulunan 60 yaşındaki Sırrı S.’yi dövdü. Daha sonra Gökhan Kısacık'ı camdan atan şüpheliler kaçtı. Polis ekiplerinin yakaladığı şüpheliler adliyeye sevk edildi.

Eskişehir'in Odunpazarı ilçesine bağlı İstiklal Mahallesi’nde yaşayan 26 yaşındaki Gökhan Kısacık ile dün gece evine gelen ve aralarında daha önceden alacak meselesi nedeniyle husumet olduğu belirtilen Emine B., Mert E. ile Mesut T. tartıştı.

dovulerek-3uncu-kat-penceresinden-atilan-kuafor-gokhan-oldu-9301-dhaphoto3.jpg

3'üncü kattan attılar

İddiaya göre şüpheliler, Kısacık ve evdeki Sırrı S.’yi (60) dövdü. Ardından ise Kısacık’ı 3’üncü kattaki evin penceresinden atıp kaçtı. İhbarla gelen sağlık ekiplerince ilk müdahalesi olay yerinde yapılan Gökhan Kısacık ve Sırrı S., ambulansla Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Ağır yaralı Kısacık, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

dovulerek-3uncu-kat-penceresinden-atilan-kuafor-gokhan-oldu-9301-dhaphoto2.jpg

Penceren kaçmaya çalıştığını iddia ettiler

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, Gökhan Kısacık’ın ölümünün ardından başlattığı soruşturmada 3 şüpheliyi kısa sürede yakaladı. Sağlık kontrolünden geçirilen şüpheliler, ifadeleri alınarak adliyeye sevk edildi. Şüphelilerin ilk ifadesinde, kavga ettiklerini kabul ettiklerini ancak Gökhan Kısacık’ın pencereden kaçmaya çalışırken düştüğünü öne sürdüğü öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

dovulerek-3uncu-kat-penceresinden-atilan-kuafor-gokhan-oldu-9301-dhaphoto1.jpg

Kaynak:DHA