Halk TV Canlı Yayın
Çukur'a yeni oyuncu! Hale Sürel katıldı
Çukur dizisinin 54. yeni bölümünden ilk sahne yayınlandı. Çukur yeni bölümde, Hare Sürel de diziye katılıyor. Kendisine yardım eden Cumali’yle bakışması dikkat çekiyor

Çukur dizisinin 54. yeni bölümünden ilk sahne yayınlandı. Çukur yeni bölümde, Hare Sürel de diziye katılıyor. Kendisine yardım eden Cumali’yle bakışması dikkat çekiyor. Çukur'da bu sahne 'Cumali ile Uluç'un kızı sevgili mi olacak?' sorusunu akıllara getirdi.

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen yeni bölümünden ilk sahne yayınlandı. Çukur yeni bölümde Uluç Reis'in kızı rolüyle Hare Sürel diziye katılıyor. Hare Sürel, Çukur'a sert bir giriş yaparken, babasını kurtaran Cumali ile bakışmaları dikkat çekiyor. Poyraz Karayel'deki Meltem rolüyle dikkatleri çeken Hare Sürel, artık Çukur'da rol alacak.

HARE SÜREL KİMDİR?

Çukur dizisine Uluç Reis'in kızı rolüyle katılan Hare Sürel 1983 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Güzel oyuncu, aslen Samsun'un Bafralıdır. Tiyatro ile ilk olarak ortaokul yıllarından tanışan Hare Sürel, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Marmara Üniversitesi’nde "Sinema" üzerine yapmıştır.

2013 – 2014 yılları arasında başrollerinde Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay’ın oynadığı “Medcezir” adlı dizide canlandırdığı "Leyla" karakteriyle birlikte hızla dikkatleri üzerine çeken başarılı sanatçı, 2015 yılında “Bir Varmış Bir Yokmuş” adlı filminde Mert Fırat, Melisa Sözen, Mustafa Uzunyılmaz, Derya Durmaz ile birlikte rol aldı. Kanal D ekranlarında 2015 yılında yayınlanan “Poyraz Karayel” adlı dizide Meltem Karayel karakterini canlandırmıştır. Cem Yılmaz'ın Pek Yakında isimli filminde de rol aldı.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Erkan Avcı, Berkay Ateş, Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Şenay Gürler yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Mehmet Yılmaz Ak, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Halil Babür, Gökşen Ateş eşlik ediyor.