Cübbeli Ahmet, Sevilay Yılman, Lütfü Türkkan... Düğünde sürpriz buluşma!

Cübbeli Ahmet, Sevilay Yılman, Lütfü Türkkan... Düğünde sürpriz buluşma!
Hadi Özışık’ın oğlu Rıdvan Özışık ile Büşra Durmuş'un nikah törenine siyaset ve iş dünyasından pek çok isim katıldı. Ancak düğünden basına sızan öyle bir görüntü vardı ki sosyal medyada günün konusu oldu. İşte ayrıntılar...

İstanbul Pendik'teki bir otelde düzenlenen ve iş, sanat, siyaset ile medya dünyasından çok sayıda davetlinin katıldığı düğün, Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başladı.

ssssss.jpg

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin'in kıydığı nikahın şahitliklerini Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın yanı sıra TBMM Başkanvekili Celal Adan, AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AKP İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, AKP Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, AKP Kars Milletvekili Ahmet Arslan, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Ciner Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kenan Tekdağ yaptı.

sssssssss.jpg

Düğüne katılan isimler arasında Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü de vardı.

Gazeteci Sevilay Yılman, sosyal medya hesabından Ahmet Mahmut Ünlü, İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan ve Gazeteci Çağlar ile birlikte çektirdiği fotoğrafını paylaştı.

Sevilay Yılman, “Ben bu düğün işini çok seviyorum ya! Asla yan yana gelemeyeceğiniz insaLarla karşılaşırsınız ve böyle enteresan enstanteneler yakalanır????Sevgili dost ağabeyimiz @HadiOzisik ın biricik oğlunun düğünündeyiz... Cübbeli Ahmet Bey ve milletvekilimiz @LutfuTurkkan @caglarcilara” mesajını yazdı.

Yılman'ın paylaştığı fotoğraflar sosyal medyada konuşuldu. 

sevilay.png
 

Etiketler :