Bilal Erdoğan da Tahran'a gitti

Bilal Erdoğan da Tahran'a gitti
İran-Rusya-Türkiye üçlü zirvesine katılan heyette Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın da yer aldığı ortaya çıktı. Bilal Erdoğan'ın hangi unvanla Tahran'da bulunduğu merak konusu oldu. CHP 24'üncü dönem milletvekili Erdal Aksünger sosyal medyadan duruma, "Bilal Erdoğan’ın bu zirvede ne işi var? Kabile Devleti miyiz!" diyerek tepki gösterdi.

İran'ın başkenti Tahran'da Astana Üçlü Zirvesi kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Reisi ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in bir araya geldi.

Erdoğan’ın İran ziyaretinde MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ın yanı sıra Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu eşlik etti.

Erdoğan'ın Tahran ziyaretine oğlu Bilal Erdoğan da katıldı. Bilal Erdoğan'ın 'hangi unvanla' heyette yer aldığı merak konusu oldu.

'Bu zirvede ne işi var?'

Bilal Erdoğan'ın Tahran ziyaretine CHP 24'üncü dönem milletvekili Erdal Aksünger, "Bilal Erdoğan’ın bu zirvede ne işi var? Kabile Devleti miyiz!" diye tepki gösterdi.

Sosyal medyada bir çok kişi de Bilal Erdoğan'ın Tahran'daki zirveye hangi görev ve unvanla orada bulunduğunu sordu.