Balık Kralının Ölümünde Aile Parmağı Mı Var?

Balık Kralının Ölümünde Aile Parmağı Mı Var?
Ünlü balık restoranı işletmecisi Haşmet Gürkan, 2022'de oğlu tarafından öldürülmüştü. Cinayette başka bir bıçağın kullanıldığı ortaya çıktı. Soruşturma genişletildi.

İzmir’de oğlu tarafından katledilen ünlü balık restoranı işletmecisi Haşmet Gürkan’ın ölümüyle ilgili şok bir gelişme yaşandı. Katilin ifadesi ve olayda bir bıçak daha kullanıldığının tespit edilmesi üzerine anne Ayfer ve kızı Evrim Gürkan hakkında azmettirici oldukları iddiasıyla soruşturma başlatıldı.

balik-krali.jpg

İzmir’de oğlu tarafından katledilen ünlü balık restoranı işletmecisi Haşmet Gürkan’ın aile kararı ile infaz edildiğine yönelik soruşturma başlatıldı.

balik-krali1.jpg

Katil evlat Devrim Gürkan’ın verdiği çelişkili ifadeler ve cinayette başka bir bıçağın daha kullanıldığının ortaya çıkması üzerine soruşturma derinleştirildi.

balik-krali3.jpg

Yeni Asır’dan Metin Burmalı’nın haberine göre Ayfer Abla Balık restoranının işletmecisi Haşmet Gürkan’ın 2022’de iş yerinde 28 bıçak darbesi ile öldürülmesinin ardından sürdürülen soruşturmada cinayete azmettirme ve suça ortak oldukları iddiası ile Ayfer ve Evrim Gürkan hakkında soruşturma başlatıldı.

İddiaya göre anne Ayfer Gürkan ve Evrim Gürkan, cinayetin ardındaki iki isimdi.
Savcılık şimdi bu iddianın peşinde…