Baki Ersoy'dan Bahçeli'nin davetine cevap

Baki Ersoy'dan Bahçeli'nin davetine cevap
Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, ekonomi hakkında eleştirilerde bulunmasının ardından ihraç talebiyle disipline sevk edilmiş, ardından da kendisi istifa etmişti. MHP lideri Devlet Bahçeli tarafından yeniden partiye davet edilen Ersoy, bu davete olumlu yanıt verdi.

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, katıldığı televizyon programında ekonomi hakkında eleştirilerde bulunmasının ardından partisi tarafından ihraç talebiyle disipline sevk edilmiş, sonucu beklemeden istifa etmişti. Ersoy, MHP lideri Bahçeli tarafından yeniden MHP'ye davet edildi.

Bahçeli davet etti

MHP Genel Başkanı Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın imzasıyla yapılan yazılı açıklamada, "5 Nisan 2022 günü kesin ihraç talebi ile MHP Disiplin Kurulu'na sevk edildikten sonra partimizden istifa eden Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli tarafından tekrar partimize üye olmak üzere davet edilmiştir" denildi.

'Yuvama, evime tekrar dönmek onur ve gurur verici'

Bahçeli'nin davetine gecikmeden yanıt veren Ersoy ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Liderimin çağrısından şeref duydum. Yuvama, evime tekrar dönmek onur ve gurur verici. Son nefesime kadar liderim Devlet Bahçeli Beyefendinin ve davamın emrindeyim. Yaşasın Milliyetçi Ülkücü Hareket. Yüce Allah liderimizi başımızdan eksik etmesin."