Bahar Candan'ın Cezaevinde Olmadığı Ortaya Çıktı!

Bahar Candan'ın Cezaevinde Olmadığı Ortaya Çıktı!
Dolandırıcılık suçlamasıyla tutuklanan Candan kardeşlerden Nihal Candan, cezaevinde anoreksiyaya yakalandığı iddiasıyla tahliye edilmişti. Nihal Candan hasta olmasına rağmen kuaföre gitmiş, TV muhabirleriyle sokak sokak gezmişti. Nihal Candan son olarak kardeşini ziyarete gitti, Bahar Candan'ın nerede olduğu ortaya çıktı.

Candan kardeşlerden Nihal Candan, sağlık sorunları gerekçe gösterilerek cezaevinden tahliye edilmişti. Bahar Candan'ın da cezaevinde olmadığı anlaşıldı.

Bahar Candan'ın cezaevinde olmadığ Nihal Candan'ın ziyaretiyle ortaya çıktı.

Dolandırıcılık çetesine üye olduğu iddiasıyla Kasım 2023'te tutuklanan Nihal Candan'ın aynı suçtan tutuklanan kardeşi Bahar Candan'ın, tutuklu kaldığı cezaevinde kendini yaralayarak hastaneye yatırıldığı iddia edilmişti.

bahar-candan1.jpg

Nihal ve Bahar Candan kardeşler lüks yaşamlarını sosyal medyada sergilemeleriyle tanınıyordu. Geçen yıl fenomenlere düzenlenen operasyonlara iki kardeş de dahil edilmişti.

Ablası Nihal Candan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kardeşini kaldığı Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde ziyaret ettiğini duyurdu.

bahar-candan.jpg

“GERİ SAYIM BAŞLADI"

Candan bir sonraki paylaşımında ise şu ifadeleri kullandı: Burası senin evin değil bir tanem. Az kaldı evine, ailene kavuşacaksın. Canım kardeşim, güçlü kardeşim. Dayanmak zorundayız ikimiz de.