Tecavüz Tehditleri İçin Bir şey Yapılmayacak mı?

Halk TV Programcısı Murat Ağırel futbolda bahis ve şike olaylarının üzerine cesaretle gittikçe karanlıklar aydınlandıkça tehditler artıyor. Ancak bu kez iğrenç tehditler Murat Ağırel'in eşine ve çocuklarına da yönelmeye başladı. Ağır bir suç içeren bu paylaşımları yapanları bulmak için hiç de zor değil. Bir an önce harekete geçip tehdit etmeye kalkışanların adalet önüne çıkartılmasını istiyoruz.

Gazeteci Murat Ağırel, "Karıma, kızıma, çocuklarıma tecavüz edeceklermiş. Benim kafama sıkacaklarmış. 12 yaşındaki kızım için söylüyorlar bunu" sözleriyle tehdit edildiğini açıkladı.

Futbol dünyasındaki usulsüzlükleri yazan ve Dilan-Engin Polat çiftinin kara para akladığının ortaya çıkmasında büyük bir rol oynayan gazeteci Murat Ağırel, tehdit edildiğini Halk TV'de Şule Aydın ile Kayda Geçsin programında canlı yayınında açıkladı. Ölümle tehdit edildiğini belirten Ağırel, karısına ve çocuğuna da tecavüzle tehdit edildiğini duyurdu.

Gazeteci Murat Ağırel konuya dair şunları söyledi:''Karıma, kızıma, çocuklarıma tecavüz edeceklermiş. Benim kafama sıkacaklarmış. 12 yaşındaki kızım için söylüyorlar bunu. Bunların hepsini ben Savcılığa bildirdim. Kız kardeşlerimi de hedefe koydular. Bunu yapan bir camianın taraftarı değil, onlar adına hareket ettiğini belirten örgütlü bir yapı. Sağolsun Sayın Savcımız bunun örgütlü bir yapı olduğunu; Telegram ve Whatsapp hesaplarının da kendi aralarında mesajlaştıklarının da tespit edilmesi gerektiğini bildirdi. Sağolsun Emniyet yetkilileri de o hesapların isimlerini aldılar."'Bunun peşini bırakmayacağım'"Fazla değil 5-10 güne kadar bütün hepsinin yapısını çıkarırız, bununla ilgili soruşturmayı başlatacağız Murat Bey' dedi. İletişim Başkanlığı'ndaki yetkililer bilgi aldılar bu mesajlarla ilgili. Bütün hepsiyle ilgili de faaliyete geçtiler. Bunun peşini bırakmayacağım ben."