Akşener'in Hadi Be Diye Azarladığı Kadın Konuştu! Keşke Evim Yakın Olsa da Evimin İçini Çekseniz, Buzdolabımı Bir Görseniz

İYİ Parti Lideri Meral Akşener'in hür ve müstakil tartışması sırasında öfkelenip "Hadi be" dediği kadın isyan etti, "Onların zaten maaşı, aşı, ekmeği iyi, bizler perişanız" dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara'daki esnaf ziyareti sırasında bir vatandaşla 'hür ve müstakil' tartışması yaşamıştı.

Akşener, "Ayrı giriyoruz kardeşim. Oy vermeyin siz de. Mansur Beyi seçtik, neden düzeltmedi. Cumhurbaşkanlığını niye seçtirmediniz? Bitti. Ben Kemal Kılıçdaroğlu'nun partisinin şerrinden ailemi emanet ettim" dedi.

aksener1.jpg

Vatandaşın, "Niye döndünüz?" sorusuna, "Sizin için mi parti kurduk biz?" diyen Akşener, Biz bu millet için parti kurduk. Vermeyin kardeşim bize oy. Gidin CHP'yi destekleyin, seçtirin. DEM'e teşekkür ediyorsunuz, bize küfrediyorsunuz. Hadi be!" diye yanıt verdi.

aksener2.jpg

Genel seçimlerde İYİ Parti’ye oy verdiğini söyleyen yurttaş, Akşener’le tartışmasının ardından Medyascope’a konuştu. Eski CHP Kırşehir Milletvekili Bayındır’ın İYİ Parti’den aday gösterilmesiyle ilgili yurttaş şunları söyledi:

aksener5.jpg

“Hüseyin Bayındır CHP’deydi, seviyorduk o da adaydı ama şimdi çıkamayacak. Yine AK Parti’ye yarayacak, olan bize olacak. Onların zaten maaşı, aşı, ekmeği iyi, bizler perişanız. Benim eşim vefat etti, çocuğumla ikimiz dul yetim maaşı alıyoruz.birisini bulsak birini bulamıyoruz. Keşke evim yakın olsa da evimin içini çekseniz, buzdolabımı bir görseniz. Alıyoruz, bir haftaya kalmıyor bitiyor.”