Aksaray'da uyuşturucu operasyonu

Aksaray'da uyuşturucu operasyonu
AKSARAY'da uyuşturucu ticareti yaptığı öne sürülen şebekeye yönelik helikopter destekli operasyonda gözaltına alınan şüphelilerden 24'ü tutuklandı, 7'si serbest bırakıldı. Bugün ise daha önceki suçlarından dolayı cezaevinde...

AKSARAY'da uyuşturucu ticareti yaptığı öne sürülen şebekeye yönelik helikopter destekli operasyonda gözaltına alınan şüphelilerden 24'ü tutuklandı, 7'si serbest bırakıldı. Bugün ise daha önceki suçlarından dolayı cezaevinde bulunan 11 kişinin de aralarında bulunduğu 19 kişi adliyeye sevk edildi.

Aksaray Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, uyuşturucu ticareti yaptığı öne sürülen şebekeye yönelik geçen cumartesi günü operasyon düzenledi. Helikopter destekli 550 polisin katıldığı 50 kişiye yönelik operasyonda 39 kişi gözaltına alındı. Hakkında gözaltı kararı çıkan 11 kişinin de daha önceki suçlarından dolayı cezaevinde tutuklu bulundukları belirlendi. Yapılan sorgulalarının ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden 24'ü tutuklandı, 7'si de tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Bugün ise halen cezaevinde tutuklu olan 11 kişinin de aralarında bulunduğu 19 kişi adliyeye sevk edildi.