AKP'lilerin Twitter'da Erdoğan yarışı

AKP'liler Twitter'da “#GeceninErdoğanFotoğrafı” etiketiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çeşitli fotoğraflarını paylaştı.

Yayınlanma:
Güncelleme: 19 Nisan 2020 13:35
AKP'lilerin Twitter'da Erdoğan yarışı

İçişleri Bakanı  Süleyman Soylu ve AKP eski milletvekili Şamil Tayyar'ın Twitter'da Trending Topic (TT) olan “#GeceninErdoğanFotoğrafı” etiketiyle  yaptığı paylaşımlar dikkat çekti. 

Süleyman Soylu, Erdoğan fotoğrafıyla birlikte "Liderimiz... Yolun yolumuzdur" paylaşımında bulunurken, Şamil Tayyar ise “Cumhurbaşkanımızla fotoğrafı olan dostlar sıraya girmiş. Çok şık. Bir de 15 Temmuz gecesi HTS kayıtlarımızı paylaşma imkanımız olsa, ne iyi olurdu, sevgimizi taçlandırırdık” ifadelerini kullandı. Tayyar’ın Erdoğan fotoğrafı paylaşmadığı görüldü.

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın paylaştığı fotoğrafta da arkada Ahmet Davutoğlu'nun resminin olduğu görülürken, en sıra dışı fotoğraflardan birini ise Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank paylaştı. Varank, Erdoğan'ın eşofmanlarla basket oynadığı anları paylaştı.

Öte yandan yandaş gazeteci isimler de ardı ardına Erdoğan fotoğraflarıyla etikete destek verdi. Fakat gece saatlerinde neden böyle bir sosyal medya çalışmanın organize edildiği anlaşılamazken, akıllarda soru işareti yarattı.