Ailesine Para Vermemek İçin O Yalanı Söylemiş!

Ailesine Para Vermemek İçin O Yalanı Söylemiş!
BURSA'da, çalıştığı fabrikadan mesai çıkışı parası ve altın kolyesinin bıçak tehdidiyle gasp edildiği iddia eden genç kızın yalanını polis ortaya çıkardı. Genç kızın ailesine para vermemek için yalan söylediği belirlendi.Merkez...

BURSA'da, çalıştığı fabrikadan mesai çıkışı parası ve altın kolyesinin bıçak tehdidiyle gasp edildiği iddia eden genç kızın yalanını polis ortaya çıkardı. Genç kızın ailesine para vermemek için yalan söylediği belirlendi.

Merkez Osmangazi İlçesi Demirtaş Mahallesi’ndeki bir tekstil fabrikasında çalışan 21 yaşındaki K.Y., sabah saatlerinde polisi arayarak, ATM'den paraı çektikten sonra, yanına yaklaşan bir kişi tarafından bıçakla tehdit edildiğini, 100 lira parası ve altın kolyesinin alındığı ihbarında bulundu. Olay yerine gelen polis hemen çevrede genç kızın verdiği eşkal üzerine şüpheliyi aramaya başladı. Bu sırada polis, K.Y.’nin yürüdüğü sokaklarda güvenlik kamerası görüntüsü ararken, genç kızın çelişkili ifadeler verdiği fark etti.

Polisin sorduğu sorulara ağlayarak cevap veren K.Y., ailesi tarafından parasının alındığı için böyle bir yalan söylediğini itiraf etti. Daha sonra gasp edildiği iddia ettiği para ve altın kolye, K.Y.’nin montunun cebinde bulundu.

Karakola götürülen genç kızın, 'suç uydurmak'tan ifadesi alındı.