Adana'da Şafak Vakti Huzur Operasyonu

Adana'da Şafak Vakti Huzur Operasyonu
ADANA'da çeşitli suçlardan aranan kişilere yönelik 19 adrese şafak vakti operasyon düzenleyen Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, 1'i cezaevi firarisi 7 kişiyi gözaltına aldı. 400 polisin görev aldığı operasyonda,...

ADANA'da çeşitli suçlardan aranan kişilere yönelik 19 adrese şafak vakti operasyon düzenleyen Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, 1'i cezaevi firarisi 7 kişiyi gözaltına aldı. 400 polisin görev aldığı operasyonda, helikopter de havadan destek verdi. Asayiş Şube Müdürlüğü, merkez Seyhan İlçesi Gülpınar Mahallesi'nde aranan kişilere yönelik 19 adrese şafak vakti huzur operasyonu düzenledi.

Operasyona, Özel Harekat, Narkotik ile Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele şubelerinden 400 polis katıldı. Direniş yapılabileceği ihtimaline karşı bazı adreslere Özel Harekat Timleri girdi. Dedektör köpeklerin de kullanıldığı operasyonda, evler didik didik arandı. Günün ilk saatlerine kadar devam eden operasyonda, cezaevi firarisi Ferdi Kıymış ve 6 kişi gözaltına alındı. Polis, Kıymış'a ait olan tabancayı da ele geçirdi. Gözaltına alınan şüpheliler, sorgulanmak üzere Adana Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.