Meghan'dan Diana kararı: Londra'ya gitmiyor

Prens Harry ve Prens William, 1 Temmuz'da anneleri Prenses Diana'nın 60. doğum günü onuruna heykeli açmak için yeniden bir araya gelecekler. Meghan Markle'ın da Harry ile gideceği konuşulurken, çifte yakın bir kaynak tarafından haber yalanlandı.

Yayınlanma:
Güncelleme: 17 Haziran 2021 10:14
Meghan'dan Diana kararı: Londra'ya gitmiyor

Sussexes'e yakın bir kaynak, Meghan Markle'ın yeni Prenses Diana heykelinin açılışı için Londra'ya gitmeyi planladığı yönündeki haberleri yalanladı.

Radar Online, 39 yaşındaki Sussex Düşesi'nin 1 Temmuz'daki aile etkinliğinde kocasını desteklemek için İngiltere'ye uçmak istediğini iddia eden bir rapor yayınladı.

Harry ve Meghan'a yakın bir kaynak Daily Mirror'a, "Meghan seyahat etmeyecek. Daha yeni bir bebeği oldu ve Harry yalnız seyahat edecek" ifadelerini kullandı.

Daily Mail'in haberine göre; Ayrıca tweet atan ITV Kraliyet Yapımcısı Lizzie Robinson, 'Meghan, '1 Temmuz'da merhum annesi Prenses Diana'nın heykelinin açılışı için Harry'ye katılamayacak ve İngiltere'ye uçmayacak' dedi.

1 Temmuz'da Prenses Diana'nın 60. doğum gününde açılışı yapılacak olan Heykel, Batık Bahçeler'deki Kensington Sarayı'nın arazisinde prensesin en sevdiği yere yerleştirilecek ve açılacak.

Kraliçe Prens Harry'yi öğle yemeğine davet etti

Kraliçe'nin ziyareti sırasında Prens Harry'yi Windsor Kalesi'nde öğle yemeğine davet ettiği bildirildi. Bir saray mensubu Richard Eden'e, "Majestelerinin tipik olarak cömert bir jesti, öğle yemeği onlar için bir şeyler konuşma fırsatı olacak" dedi.

Harry ve Meghan bir yıldan uzun bir süre önce İngiltere'den ayrılacaklarını açıkladığından beri, Harry'nin büyükannesiyle ilk kez baş başa konuşması olacak.