Köpek dışkısı hayatını kurtardı

Köpek dışkısı hayatını kurtardı
Köpeğini gezdirirken saldırıya uğrayan kadın, saldırganın yüzüne köpek dışkısı atarak kurtuldu. Michael James Ward hırsızlık ve adam kaçırma suçlarından tutuklandı.

Polis ekiplerinin açıklamasına göre Tennessee eyaletine bağlı Knoxville kentinde 22 Ağustos'ta meydana gelen olayda Michael James Ward, saat 13.40 sularında köpeğini gezdiren 30 yaşındaki bir kadına saldırdı.

INDEPENDENT Türkçe'nin haberine göre, yetkililer, evsiz olan Ward'un, adı açıklanmayan kadını defalarca yumrukladığını ve bunun ardından ormana doğru sürüklemeye çalıştığını bildirdi. Talihsiz kadın, bunun ardından köpek dışkısını içeren poşeti Ward'un yüzüne attı..

Polisin hazırladığı raporda, saldırganın daha sonra geri çekilip özür dilediği ancak bir süre sonra bıçak çıkartıp kadının üzerine tekrar yürüdüğü kaydedildi. Mağdurun 911'i aramaya çalıştığını ve iki kişinin yardıma geldiğini gören Ward, kadının telefonunu kapıp kaçtı.

'Saldırgan yakalandı'

Öte yandan Ward, olay yerinden ilk başta bir tekneyle kaçmayı başarsa da saldırganı polis ekiplerinin sosyal medyada paylaşımlarını gören bir ABD'li, 24 Ağustos'ta sonra saldırganı yakalayıp yetkililere teslim etti.

Saldırgan, hırsızlık ve adam kaçırma suçlarından tutuklandı.

Saldırı sonucunda kafasından ve yüzünden yaralanan mağdur kadın ise hastanede tedavi edildi.