Ahmet Hakan: Ümit Özdağ, "Bu akşam burada bomba patlayacak" demişti

Ahmet Hakan: Ümit Özdağ, "Bu akşam burada bomba patlayacak" demişti

Ahmet Hakan, kendi programı Tarafsız Bölge'ye katılan ve iddialar ortaya koyan İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın Bu akşam burada bomba patlayacak” dediğini kaydetti.

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, bugünkü yazısında Tarafsız Bölge programında İYİ Parti İstanbul Başkanı Buğra Kavuncu hakkında 'FETÖ'cü diyen İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın açıklamaları için bir hafta önceden hazırlandığını yazdı.

Hakan yazısında, "Ümit Özdağ, programda yapacağı açıklamalara bir hafta boyunca hazırlanmıştı. Bir çıkış yapmaya karar vermişti, sonuçlarını da göze alarak..." diye yazdı.

Hakan'ın yazısındaki bölüm şöyle:

"Program saatine yaklaşık yarım saat kala Ümit Özdağ, CNN Türk’e geldi. Ne diyecekti? Nasıl bir açıklama yapacaktı? O ana kadar bilmiyordum. Selamlaştık. Çay-kahve söyledik. Ve ben, 'Ne diyeceksiniz programda? Koray Aydın’dan mı söz edeceksiniz?' diye program öncesi sohbeti başlattım. Koray Aydın’dan bahsedeceğini söyledi. 'Sadece Koray Aydın’dan mı söz edeceksiniz?' diye sordum. Güldü. 'Hayır' dedi. Ve ekledi: 'Başka şeylerden de söz edeceğim. Bu akşam burada bomba patlayacak.'"

Yazının tamamı için tıklayın