Ünlü Oyuncu İbrahim Büyükak: Oğlum Benim Gibi Annesine Aşık

Ünlü Oyuncu İbrahim Büyükak: Oğlum Benim Gibi Annesine Aşık
2018 senesinde uzun süredir aşk yaşadığı Nurdan Beşen ile evlenen, ardından üç sene sonra ise oğlu Aslan Oktay'ı kucağına alarak ilk kez baba olan İbrahim Büyükak ailesiyle önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Gazetecilerle ayak üstü sohbet eden Büyükak oğlu Aslan ve eşi hakkında konuştu

İbrahim Büyükak eşi Nurdan Beşen ve oğulları Aslan Oktay ile önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Oyuncu “Bebekken bana benziyordu, şimdi annesine. Böyle daha tatlı ve yakışıklı oldu tabii” dedi (yanda). Sonra ekledi: “Aslan ile istediğim kadar oyunlar oynayayım, o annesine aşık. Çocukken ben de öyleydim.

İbrahim Büyükak: Oğlum benim gibi annesine aşık

"HARİKA BİR DUYGU"

Baba olmasıyla ilgili tecrübelerinden bahseden ünlü isim, "Harika bir duygu, Allah isteyen herkese nasip etsin. Hamilelik sürecinden şu ana kadar her dakika bana baba olduğumu hissettirdi Aslan Oktay. Mesela bir arkadaşıma babası 'Siz ilkokula başladığınızda ben baba olduğumu hissettim' demiş ama bende hiç öyle bir durum olmadı" şeklinde konuştu.

Oğlum büyüdükçe anneye benzedi Artık kendini kurtardı

"OĞLUMDA ANNE AŞKI VAR"

İbrahim Büyükak "Çok güzel bir ilişkim var oğlumla; evde oyunlar oynarım, komiklikler yaparım ama sen istediğin kadar uğraş erkek çocuğu anneye düşkün oluyor. Ben de öyleydim, Aslan Oktay'da da bir anne aşkı var" ifadelerini kullandı.

Oğlum büyüdükçe anneye benzedi Artık kendini kurtardı