Pucca'nın Ev Sahibi Fotoğrafları Paylaştı: "Evi Bu Hale Getirmiş!"

Pucca'nın Ev Sahibi Fotoğrafları Paylaştı: "Evi Bu Hale Getirmiş!"
Selen Pınar Işık adıyla bilinen sosyal medya fenomeni Pucca, aylarca kirasını ödemediği ve eve verdiği zarar nedeniyle ev sahibi tarafından ifşa edilmişti. Son olarak ev sahibi Jale Tuncer, evden ayrılan Pucca'dan geriye kalan enkazı paylaşıp isyan etti.

Sosyal medya fenomeni Pucca ismiyle bilinen Selen Pınar Işık, ev sahibi tarafından ifşa edilmişti. Ev sahibi Jale Tuncer, Pucca'nın aylarca kira ödemediğini ve eve büyük zarar verdiğini ileri sürmüştü.

pucca.webp

Pucca'nın İstanbul Nişantaşı’nda yaşadığı evin kirasını defalarca ödemediği ortaya çıkmış, İskoçya'da yaşayan Jale Tuncer ise uzun süre ulaşamadığını paylaşmıştı. Tuncer, açıklamasında "120 metrekare evi 10 bin liraya kiraladı. Yüzde 25 zam yaptık ama bu kirayı da hiç göremedik" ifadelerini kullanmıştı.

Jale Tuncer bu kez, daha önce sık sık skandal açıklamaları ile gündeme gelen Pucca'nın evden ayrıldığını ancak geride enkaz bıraktığını paylaştı. Sosyal medya hesabından fotoğrafları yayınlayan Tuncer, "Ben kurtuldum, yeni ev sahibine üzülüyorum" sözleri ile yayınladı.

1.webp

Görüntülerde sökülmüş duvar boyaları, yerlerinden çıkarılmış prizler yer alırken Tuncer, şunları yazdı:

“19 aydır verilmemiş kira, ödenmemiş aidatlar, çalışmayan buzdolabı, kokusundan açılamayan fırın ve bulaşık makinesi, devre dışı bırakılmış bir akıllı ev sistemi, teslim ettiğimiz gibi bırakılmayan dolap kapakları, darbe almış kapılar.”

Ev sahibi Jale Tuncer'in paylaşımları şöyle:

2-001.webp

3-2-001.png

4-2-001.png

Etiketler :