Paris Hilton'dan Bomba İstismar İtirafı! Zorla İlaç Verilmiş

Paris Hilton'dan Bomba İstismar İtirafı! Zorla İlaç Verilmiş
Ünlü model Paris Hilton'dan şok bir açıklama geldi. Ünlü yıldız 16 yaşındayken kaldığı yatılı tedavi merkezinde kendisine zorla ilaç verildiğini ve personel tarafından cinsel istismara uğradığını belirtti.

Paris Hilton, çocukların ve gençlerin yatılı tedavi merkezlerine yerleştirilmesinin yol açtığı zararları kişisel deneyimlerinden bildiğini dile getirdi.

"ZORLA İSTİSMARA UĞRADIM"

Hilton, 16 yaşındayken evdeki yatağından gece yarısı nasıl "koparıldığını" ve bu tür merkezlerin birine nasıl nakledildiğini anlattı. Bu döneme ilişkin olarak Hilton, "Zorla ilaç verildi ve personel tarafından cinsel istismara uğradım. Şiddetli baskı gördüm ve koridorlarda sürüklendim, çırılçıplak soyuldum ve hücre hapsine atıldım." dedi.

Paris Hilton çocukken istismara uğradığını açıkladı - Tele1

Hilton, bu süreçte ailesinin de manipüle edilerek kandırıldığını belirterek, "Şu anda sesi olmayan çocukların sesi olmak için buradayım, bu komite onları korumak için iki partili çözümleri ileriye taşıma sorumluluğuna sahip." diye konuştu. Koruyucu aileye verilen çocukların "çocuk hapishanesi" gibi soğuk tesislerde büyümelerine izin verilmemesi gerektiğini vurgulayan Hilton, bu çocukların maruz kaldıkları muamelenin suç teşkil ettiğini belirtti.

Paris Hilton: 17 yaşındayken aylarca istismar edildim

Hilton, çocukların güvenli aile merkezlerinde büyümeyi hak ettiğini ifade ederek, "Eğer sistem içerisindeki bir çocuksanız, sözlerimi duyun; seni görüyorum, sana inanıyorum, neler yaşadığını biliyorum ve senden vazgeçmiyorum. Siz önemlisiniz, geleceğiniz önemli, güvende olmak ve desteklenmek için her fırsatı hak ediyorsunuz." dedi.