Oscar'da yeni bir tokat vakası! Hugh Grant, Ashley Graham'ı öyle bir bozdu ki... Tuhaf anlar gündem oldu

Oscar'da yeni bir tokat vakası! Hugh Grant, Ashley Graham'ı öyle bir bozdu ki... Tuhaf anlar gündem oldu
Sinema dünyasının büyük buluşması, Amerikan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi'nin verdiği Oscar Ödülleri (Akademi Ödülleri) sahiplerini buldu. Los Angeles'taki Dolby Tiyatrosu'nda yapılan törende sunuculardan biri de büyük beden olarak tanınan Ashley Graham'dı. Hugh Grant'ın küstah tavırları sosyal medyanın gündemine oturdu.

Hollywood'da düzenlenen 95. Oscar Ödülleri'nde Hugh Grant gündem oldu. 'Şimdiye kadarki en kötü röportaj' olarak damgalanan kırmızı halı sohbetinde Grant sunuculuk yapan model Ashley Graham'a verdiği yanıtlarla şoke etti. İzleyiciler 'Tokattan bu yana en tuhaf an!' yorumlarında bulundu. Hugh Grant, Pazar günü 2023 Oscar kırmızı halısı sırasında ABC muhabiri Ashley Graham'a "kaba" davrandığı için küfürlü yorumlara maruz kaldı.

hugh-grant.jpg

Ashley Graham yanına konuk aldığı dünyaca ünlü oyuncu Hugh Grant'ı memnun edemedi.
62 yaşındaki aktör, 34 yaşındaki süper modelin sorularını küçümsediğini açıkça gösterdi.

Graham, İngiliz oyuncuya ödül töreninde heyecanlı olup olmadığı, kimin kazanmasını istediği, hangi modacıdan giyindiği gibi bir dizi standart soru sordu. Ancak, "Notting Hill" filmiyle akıllara kazınan Grant, sorulara ilgisiz kaldı.

62 yaşındaki Grant, herhangi birini destekleyip desteklemediği sorulduğunda "Özellikle hiç kimse" yanıtını verdi. Oyuncu smokini sorulduğunda, terzinin kimliğini açıklamadı ve geçiştirdi.

hugh-grant3.jpg

Hugh Grant sorulara verdiği yanıtları olabildiğince kısa tuttu ve bariz ilgisizliğini de saklamadı. Ashley Graham aldığı kısa yanıtlara rağmen, tek taraflı sohbete güç katmaya çalıştı ama yine de başarılı olamadı.

O anları gören izleyiciler "Memnun değilsen evine git", "Tokattan bu yana en tuhaf an", "Ve kesinlikle orada olmak istemeyen adamın Oscar'ı Hugh Grant'e gidiyor" yorumları yapıldı.

toka.jpg

SMİTH, ROCK'A TOKAT ATMIŞTI

Will Smith, Oscar ödül töreninde, eşi Jada Pinkett Smith hakkında Rock'ın sahnede şaka yapması üzerine komedyene tokat atmıştı.

Rock, Jada Pinkett Smith'in saçkıran hastalığı nedeniyle saçlarını kazıtmasıyla ilgili bir ifade kullanmıştı. Bunun üzerine Smith, sahneye doğru yürümüş ve Rock'a tokat atmıştı.

tokat1.jpg

EŞİMİN ADINI LANET AĞZINA ALMA!

Başta parodi sanılan olayın ardından Smith'in, "Eşimin adını lanet ağzına alma!" diye bağırmasıyla ortam gerilmişti. Daha sonra Smith'in 'En İyi Erkek Oyuncu' Oscar'ını kazandığı açıklanmıştı. Smith, ödülünü alırken yaptığı konuşmada gözyaşları içinde olaydan dolayı özür dilemişti.

Akademi, Smith’in 10 yıl boyunca etkinliklerine katılmasını yasaklamıştı.