Netflix'in Temmuz Programı Belli Oldu

Netflix'in Temmuz Programı Belli Oldu
Netflix'in temmuz takvimi açıklandı. İşte önümüzdeki ay Netflix'e gelecek yapımlar...

Netflix, her ay yeni film ve dizileri platforma ekliyor. Böylece Netflix'in temmuz programı belli oldu. Bazı yapımlar veda ederken bazı yapımlar da yeni eklenmeye başladı.

İşte Netflix'in temmuz programı:

Dünyanın En Hızlı İnsanı / 2 Temmuz

Spor konulu bu dizide, dünyanın en hızlı insanı olmak için yarışan seçkin sprinterler antrenmanlarla, medyanın yoğun ilgisiyle ve zorlu rekabetle boğuşuyor.

netflix.png

Sosyete Polisi: Axel F / 3 Temmuz

Detroitli polis Axel Foley, Beverly Hills'teki unutulmaz ilk vakasından kırk yıl sonra, en iyi yaptığı işe yani suçları çözmeye ve kargaşa çıkarmaya geri dönüyor.

The Imaginary / 5 Temmuz

Amanda'dan ayrı düşen hayalî arkadaşı Rudger, silinip gitmeden önce kaybolan diğer hayalî kişilerle birlik olup en iyi dostu Amanda'nın yanına dönmek zorundadır.

Zeytin Ağacı: 2. Sezon / 11 Temmuz

Ayvalık'ta yeni bir hayata başlayan Ada, Leyla ve Sevgi’nin karşısına yepyeni sorunlar çıkar. Ada, bir yanda bilim dünyasıyla, diğer yanda ailesinin geçmişiyle uğraşırken, Leyla ise yeni bir iş kurmaya çalışmaktadır. Sevgi'nin ise bu sefer yakınlarından bile sakladığı bir sırrı vardır.

netflix1.jpg

Vikings: Valhalla - 3. Sezon / 11 Temmuz

Yedi yıl geçmiştir. Harald, Norveç Kralı olmayı arzularken Leif, Altın Ülke'yi arar ve Freydis de halkının mutlu bir hayat yaşaması için uğraşır.

Riskli Oyun / 12 Temmuz

Pia yeni erkek arkadaşı Jan'ı oyun gecesine davet eder ama Pia'nın eski sevgilisi habersiz çıkagelince iş ciddiye biner.

T・P BON: 2. Sezon / 17 Temmuz

Artık resmî Zaman Devriyesi ajanı olan Bon, bir yandan uzay-zamandaki olağan dışı kurtarma görevlerine devam ederken bir yandan da yeni asistanı Yumiko'ya akıl hocalığı yapar.

Cobra Kai: 6. Sezon - 2. Kısım / 18 Temmuz

Küresel turnuva yaklaşırken Daniel ve Johnny takımlarını yeniden kurmaya çalışır. Ancak zafere giden yolda eski düşmanlarla ve yeni tehditlerle karşılaşırlar.

netflix-2.jpg

Skywalkers: Bir Aşk Öyküsü / 19 Temmuz

Gerçek hayattan cesur bir çift, akrobatik bir gösteri için dünyanın en yüksek binalarından birine yasa dışı yollarla tırmanarak aşklarının ve güvenlerinin sınırlarını test eder.

Too Hot To Handle: 6. Sezon

19/07/2024 - İlk dört bölüm
26/07/2024 - Sonraki üç bölüm
02/08/2024 - Son üç bölüm

Yeni sezon, yeni ödül, yeni sürprizler... Üstelik Lana'nın yeni, haylaz yardımcısı villadaki bekârlar arasında türlü türlü sorunlar çıkarmaya hazırlanıyor.

Lou Pearlman: Pop Müziğin Kirli Yüzü / 24 Temmuz

Bu sürükleyici belgesel, 1990'ların en ünlü erkek gruplarından bazılarını kuran ve sömüren plak şirketi patronu Lou Pearlman'ın yükselişini ve çöküşünü anlatıyor.

The Decameron / 25 Temmuz

Kara Ölüm tüm İtalya'ya yayılırken bir grup soylu ve hizmetçileri bir villaya sığınır. Ancak bu lüks kaçamak çok geçmeden kaosa sürüklenir.

Kleo: 2. Sezon / 25 Temmuz

Doğu Almanyalı eski casus Kleo, Soğuk Savaş sonrası Avrupa'da maceralarına devam ederken istemeden de olsa kendi geçmişinin derinlerine çekilir.

Elite: 8. Sezon / 26 Temmuz

Las Encinas öğrencilerinin mezuniyeti yaklaşırken son bir gizem hem dostlukların hem de düşmanlığın sınırlarını zorlar.

Çifte Pazarlık / 26 Temmuz

Rehine pazarlıkçısı Alan Bender, bir kaçırılma olayından başkanı kurtarması için çağrılır. Ama kendini bir yandan da karısını ve evliliğini kurtarmak için pazarlık ederken bulur.

Ejderhalar Prensi: 6. Sezon / 26 Temmuz

Callum ve Rayla, Aaravos'u yok etmenin bir yolunu aramaya koyulmuşken arkadaşları hem Xadia hem de Katolis'te elfin hain etkisiyle karşı karşıya kalır.