Mehmet Ali Erbil reddetti: 22 yaşındaki Nevide Çiçek sinir krizi geçirdi!

Mehmet Ali Erbil, kendisinden 44 yaş küçük Nevide Çiçek ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Erbil, bu iddiaları reddederken, Çiçek ise bunun tam tersini söyledi. İşte Çiçek'in açıklamaları...

Kendisinden 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan’la evlilik yolundaki ilişkisi olaylı şekilde sona eren 66 yaşındaki Mehmet Ali Erbil'in Nevide Çiçek ile aşk yaşadığı iddia edilmişti.

iukjhmn-isnf.webp

Erbil ile Çiçek önceki akşam bir mekanda görüntülenmişti. Komedyen, kendisinden 44 yaş küçük Nevide Çiçek'e elleriyle yemek yedirmişti.

Erbil, çıkan aşk iddialarına, "Sadece bir kez Cahide'de karşılaştığım Nevide Hanım'la hakımda çıkan aşk haberleri yalan ve asılsızdır tek taraflıdır" dedi.

liukjnb-ohjh.webp

Konuyla ilgili bir açıklamada Nevide Çiçek'ten geldi. Çiçek, Kıbrıs'a beraber gittikleri uçak biletlerinin Erbil tarafından kesildiğini kaldıkları otelin ücretini de yine oyuncunun ödediğini söyledi.

ihjmnb-eakg.webp

“BİZ SEVGİLİ OLDUK”

Nevide Çiçek OnurAkayMedya’dan Erkan Özbey’e özel açıklamalarda bulundu.

Erbil’le sevgili olduklarını, Erbil’in kendisini erkek arkadaşından ayırdığını iddia eden Çiçek, daha önce oyuncu Ogün Kaptanoğlu ila aşk yaşadığını da dile getirdi.

ujghbv-jpzj.webp

Çiçek şunları söyledi:

"Gaziantep’te ödül töreninde tanıştık hatta o dönem oyuncu bir sevgilim vardı. Erbil, benden hoşlandığını söyledi. Sevgilinden ayrıl diye baskı yaptı... Ödül gecesinden sonra Derya Bedavacı’nın sahnesine gittik. Orada masaya pamuk şeker, tatlılar da dahil her şeyi getirtti. Hatta elleriyle yedirdi... O gün tüm gece Mehmet Ali Erbil’le beraber kaldık; ertesi gün cuma günü Kıbrıs’a beraber gidelim dedi... İlgisi çok hoşuma gitti. Sonra biz sevgili olduk. Kıbrıs’a beraber tatile çıktık. Cuma gününden bugüne dek hep beraberdik..."

“SİNİR KRİZİ GEÇİRDİM”

Mehmet Ali Erbil’in paylaşımı sonrası ise sinir krizi geçirdiğini de söylen Çiçek şunları anlattı:

"Kıbrıs’tan İstanbul’a inince şoförü önce Mehmet Ali’yi evine bıraktı, sonra beni bıraktı... Hatta hediye olarak çok pahalı bir parfüm aldı. Eve gelince telefonda görüntülü görüştük. Kıbrıs’ta beraberdik ya! Görünce ne alaka dedim! Üstelik beni engelledi... Beni engellemek nedir? Ne yapmaya çalışıyorsun dedim, mesaj attım. Hatta kendi telefonundan bana 'Ben Mehmet Ali Erbil’in kız arkadaşıyım, bir daha rahatsız etme' diye mesaj attı... Şok geçirdim. Bana değer verdiğini düşünüyordu ki öyle davranıyordu. Çok romantikti, aşkım aşkım lafı ağzından hiç eksik olmuyordu. Sinir krizi geçirdim, bir saat boyunca oturdum ağladım sinirimden..."

styhfgdvxc-ipib.webp

Yayınladığı videoda Çiçek şunları söyledi:

"Döneli 6 saat olmuş Kıbrıs'tan, beni direkt engelliyorsun. Ödül gecesi az mı peşimden koşmadın? Biriyle konuştuğum için 'Ayrılacaksın' diye başımı yedin..."

Çiçek, kendisine Erbil'in verdiği hediyeyi çöpe atarak video paylaştı:

"Tartıştık diye bana aldığın parfümü çöpe atıyorum. Her şey yalanmış ya, al canım bu da yalan."