'Maske Kimsin Sen'de hile iddiası

'Maske Kimsin Sen' programında maskenin altında yer alan ünlüler merak konusu olmaya devam ediyor. İzleyiciler tarafından Geyik'in Burcu Özberk olduğu düşünülüyordu. Ancak son bölümde Geyik'in sesi, geçen haftaya göre farklı çıkınca 'Burcu Özberk ifşalanınca değiştirildi' iddiasını sosyal medya gündemine taşıdı.

Yayınlanma:
Güncelleme: 23 Ocak 2022 14:00
'Maske Kimsin Sen'de hile iddiası

FOX TV'nin sevilen yarışma programı 'Maske Kimsin Sen', heyecan dolu yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Jüri koltuğunda Eda Ece, Melis Sezen, Doğu Demirkol ve Alican Yücesoy'un oturduğu Medyapım imzalı yarışma, dün akşamı 6. bölümüyle izleyici karşısına çıktı.

'Geyik'in sesi ve fiziği farklıydı' iddiası

Yayınlanan son bölümde, 'Geyik' maskesi ile ilgili sosyal medyada bir iddia ortaya atıldı. Yarışma yayınlanır yayınlanmaz Geyik maskesinin altında Burcu Özberk'in olduğunu tahmin edenler olmuştu. Konuyla ilgili sosyal medyada da çok fazla paylaşım yapılmıştı.

Yarışmanın jürisi Eda Ece de dün akşam, ''Ben sosyal medyada tahminlerin hepsini okuyorum. Geyik için ilk günden beri Burcu Özberk diyorlar'' dedi.

Yarışmanın dün akşam yayınlanan bölümünde, Geyik'in sesinin ve fiziğinin diğer bölümlere göre oldukça farklı olduğu ileri sürüldü. Bu durum, izleyenlerin 'Acaba Geyik değişti mi?' sorusunu sormasına neden oldu.