Mabel Matiz: Ağlıyorum ama sevinçten

Son şarkısı 'Karakol'un klibiyle LGBTİ+ karşıtlarının hedefi olan Mabel Matiz "Mesajlarınıza, yorumlarınıza, 'Karakol'u böyle güzel içten sarıp kucaklamanıza gönülden teşekkür ederim" dedi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 02 Temmuz 2022 17:34
Mabel Matiz: Ağlıyorum ama sevinçten

Son şarkısı "Karakol"un klibi nedeniyle Homofobik saldırıların hedefi olan Mabel Matiz, "Mesajlarınıza, yorumlarınıza, 'Karakol'u böyle güzel içten sarıp kucaklamanıza gönülden teşekkür ederim" dedi.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan şarkıcı, "Ağlıyorum ama sevinçten! Tek tek yetişemediğim mesajlarınıza, yorumlarınıza, Karakol'u böyle güzel içten sarıp kucaklamanıza gönülden teşekkür ederim. Daha çok hikayelerimiz var anlatacak. İnsana, hayata dair her şey bugüne dek şarkılarımda müziğimde yer buldu, bundan sonra da yer bulmaya devam edecek" dedi.

Matiz, açıklamasının devamında şu sözlere yer verdi:

Daha çok hikayemiz var anlatılacak. İnsana, hayata dair her şey bugüne dek şarkılarımda müziğimde yer buldu; Bundan sonrada yer bulmaya devam edecek. Aşkın, sevginin ve insanlığın bütün hallerini dile getirmeye, el ele tutuşmaya inatla devam…

Her şey geçer, hayat ve şarkılar kalır… Aysel’in yazdığı Sezen’in de söylediği gibi: ‘Gün bizim güneş bizim, göğsümüzde ateş bizim el ele olduğumuz o gün gülmek bizim…

fwpqfrrxoaasvvv.jpg

RTÜK: Yayınlamayın

RTÜK Üyesi İlhan Taşcı, RTÜK'ün Mabel Matiz'in son şarkısı için tek tek tüm müzik kanallarını arayarak 'yayınlamamalarını' yoksa olacaklar konusunda aba altından sopa gösterdiklerini bildirmişti.